Glavni meni

Pucanje

Započeo ¾arko1983, 30 Oktobar, 2011, 19:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

¾arko1983

Pozdrav, vozim srada 750 i nisam imao nikakvih problema, naime vozim pretezno u nizim obrtajima, do 8000, cini mi se da je izgubio ostrinu na gasu pa rekoh malo da ga izduvam preko 8000, ali na 9000 pocinje da puca i baca vatru iz auspuha, sta moze biti? Inace pali lako kako vruc tako i hladan?
Aj da cujemo sta mislite....

ЯЭВОЛУТИОН

lici mi na problem sa SRAD om.......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

¾arko1983

Citat: revolution poslato 30 Oktobar, 2011, 19:53
lici mi na problem sa SRAD om.......
a na koji problem?

cipura


ЯЭВОЛУТИОН

suzuki Ram Air Direct ili skraceno SRAD, je sistem indukcije vazduha pri velikim brzinama, nesto kao prirodni kompresor....posto nema efekta na malim brzinama onda postoji vakum koji otvara klapnu kada je motor na vecem broju obrtaja kako bi dobio vise vazduha...ako ne radi kako treba moguc je fals na velikom gasu i ne otvaranje klapne srada....imas sve u service manualu, ali te mrzi da citas ....pod SRAD mailfunction
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

Sto znaci da ga ne tera kako treba  ;D ;D ;D

¾arko1983

Moguce, nesto mi se i ulenjio.... i sta je lek?

zmiya


¾arko1983

Ovde mene ocigledno neko zeza.....

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zarko1983 poslato 31 Oktobar, 2011, 09:15
Ovde mene ocigledno neko zeza.....
Ma zmiya se tako pokenjava po tudjim temama...uobicajeno....lek je da odes kod nekog ko zna nesto o SRAD sistemu da ti to pregleda....verovatno je klapna zaglavila ili spao neki vakuum
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

¾arko1983

Citat: revolution poslato 31 Oktobar, 2011, 09:52
Citat: zarko1983 poslato 31 Oktobar, 2011, 09:15
Ovde mene ocigledno neko zeza.....
Ma zmiya se tako pokenjava po tudjim temama...uobicajeno....lek je da odes kod nekog ko zna nesto o SRAD sistemu da ti to pregleda....verovatno je klapna zaglavila ili spao neki vakuum
Hvala ti....

Maki

Proveri i dal ne zaglavljuju poluge sauha!
"Wait until you see God, and then brake!"  Kevin Schwantz

despic

zar ne bi trebalo da pocne da puca kad naglo pustis gas sa, npr 9000 obrt?
klasican divljak

AndreyRR

Ma puca meni k...c sto moj puca kad ga saltam u nizu,pre me nerviralo sad ga ni ne cujem
ali zna nekad da mi zasmeta. ;D ;D ;D

Veljko79

Citat: despic poslato 31 Oktobar, 2011, 23:01
zar ne bi trebalo da pocne da puca kad naglo pustis gas sa, npr 9000 obrt?
e to je pocelo kod mene da se desava ,a neznamsta je u pitanju  na cbr 600f2 zna li ko sta moze da bude u pitanju

i to samokad sam u velikim obrtajima i naglo pustim gas

zmiya

Pa nemoj da pu¹ta¹ naglo gas.. :P

Veljko79

mislis gas do kraja pa dok ide nestaj!!! ;D
neki mi kazu da je do svecica a neki da je do karburatora a ja cu lepo na prolece u servis pa  sta bude bice! :P
ali ako su svecice  mogu i sam da zamenim?!!!