Glavni meni

Red Bull Romaniacs

Započeo Gašpar, 12 Novembar, 2010, 12:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Sinoc je Abdulah100K spomenuo ovo takmicenje, pa mislim da ne bi bilo lose da imamo temu i o Red Bull Romaniacs enduro takmicenju.
Ovako to izgleda:

http://www.redbullromaniacs.com/

Gašpar

A ovako to izgleda





A evo i dokaza da je cela ekipa Dakara tu(p.s. Nisam ja na slici, niti sam bio tamo :) )

Gavrolini

ako bog da sledece godine idemo na voznju kroz rumuniju i bar da uhvatimo kvalifikacije prvi dan

Abdullah100k

Dobra fora ali mnooogo kosta za ucesce.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Gavrolini

ma kakvo ucesce...lepo je i samo gledanje

Abdullah100k

Od gledanja nema selameta...
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Gavrolini

realno sumnjam da iko meni poznat ima tehnike,kondicije,snage....da zavrsi ovo takmicenje.

dejanf

spremite se za sledeci http://www.roof-of-africa.com/. sledece godine postaje deo World Extreme Enduro Championship kao Romaniacs. Chris Birch kaze da je Roof ubedljivo najtezi u sampionatu.prosle godine se zestoko napatio da pobedi. za 300€ imate priliku da vozite rame uz rame za extreme enduro zvezdama. posto smo davno prosli konkurentne godine, moji drugovi i ja smo poslednje dve godine vozili samo tehnicki teske delove trke. koriscenjem precica smo sacuvali malo snage i imali priliku da vidimo majstore u akciji i vozimo uporedo (gde uslovi dozvoljavaju da ne smetamo). ako imate priliku da to uradite u Rumuniji, imacete neazaboravan dozivljaj.

markodjurovic

Citat: Gavrolini poslato 13 Novembar, 2010, 22:21
realno sumnjam da iko meni poznat ima tehnike,kondicije,snage....da zavrsi ovo takmicenje.

Pa pazi veoma je lako probati. Nadjes kmsiju koji je nalsagao drva. Malo ih samo rasturis i probas da predjes preko gomile. Onda pozoves jos nekoliko drugara sa slicnim afinitetima i potvrdis da je zesce zajebano :)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

Citat: Abdullah100k poslato 13 Novembar, 2010, 21:05
Od gledanja nema selameta...
nema nema zato dace bog sledece godineee ihaaaaaa!!!!!taman sam se lepo osigurao u fullu!!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Abdullah100k

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 28 Novembar, 2010, 22:45
Citat: Abdullah100k poslato 13 Novembar, 2010, 21:05
Od gledanja nema selameta...
nema nema zato dace bog sledece godineee ihaaaaaa!!!!!taman sam se lepo osigurao u fullu!!!!

Uvalim ti lulu.  I dalje je mnogo para za cetir' dana jahanja. :)
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

BANE BROTHERHOOD

Citat: Abdullah100k poslato 01 Decembar, 2010, 17:26
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 28 Novembar, 2010, 22:45
Citat: Abdullah100k poslato 13 Novembar, 2010, 21:05
Od gledanja nema selameta...
nema nema zato dace bog sledece godineee ihaaaaaa!!!!!taman sam se lepo osigurao u fullu!!!!

Uvalim ti lulu.  I dalje je mnogo para za cetir' dana jahanja. :)
ooooopaaaa gospodine stevane sine pa vi ste se otreznili i dosli sebi ....ama znam brate da je mnogo al ajd da probamooooo  ko mu jebe m..er  jednom se zivi znam da bi dusu ispustili na prvih 60 tak km al vredi svaki evro majku mu!!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Abdullah100k

Pratimo jer ove godine Patak i Koma treba da voze, jedva cekam da vidim sta ce biti.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

kepo

Patak, Koma, Menjac i Boza su trenutno na takmicenju.

Vlajko

Uzdamo se u Spavetov izvestaj..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Abdullah100k

CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor