Glavni meni

1975 Honda cb 750F super sport... wrkz u toku !

Započeo Picasoo, 25 Oktobar, 2011, 12:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Peki poslato 15 Januar, 2012, 01:43
E ovo je ba¹ dobra informacija.

Pretpostavljam da tih krpica ima u "svim bolje snabdevenim farbarama" :)
Sve farbare koje prodaju profi farbarski materijal tipa Lechler, RM, Spiec Hecker.....imaju uglavnom te abrazivne krpice u raznim gradacijama, sluze za apcigovanje unutrasnjih delova automobila pre farbanja....tamo gde je vodu tesko obrisati ili izduvati..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach

Citat: Picasoo poslato 12 Januar, 2012, 19:33
Motor je turen...  ;D ;D



Sta kazes sto se lako ubacuje. Ja sam odustao od guljenja rama i polozio masinu, a ram nabacio odgore.

Picasoo

Lorde: Drugi z'desna je moj zet iz Svilajnca...i ne zove se Velibor  ;D

Majstore: Mecku smo rodili... okacili ga o sipku koju su dvojica drzala kroz ram...ja i jos jedan centrirali i uglavljivali!! Najlakse je nabaciti ram na polozen motor ali je to kod mene bilo malko zajebano :)

Picasoo

Creva rezervoara ulja povezana, karbovi tureni  :D sajle zakacene, ovih dana izduv... cekam limove i sediste [watching]



zmiya

Citat: revolution poslato 15 Januar, 2012, 10:48
Citat: Peki poslato 15 Januar, 2012, 01:43
E ovo je ba¹ dobra informacija.

Pretpostavljam da tih krpica ima u "svim bolje snabdevenim farbarama" :)
Sve farbare koje prodaju profi farbarski materijal tipa Lechler, RM, Spiec Hecker.....imaju uglavnom te abrazivne krpice u raznim gradacijama, sluze za apcigovanje unutrasnjih delova automobila pre farbanja....tamo gde je vodu tesko obrisati ili izduvati..

Dr¾i se ti tvoje mehanike,i ne trpaj se medju farbare.. Te abrazivne krpice se zovu scotch-brite iliti po srbski skoè-brajt..

Picasoo


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Lazza

Vidim ja grmi nesto po svilajncuuuuuuuuuuuuu :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

bigbad86

Jel to dimi nesagorelo gorivo posto je bas prvi start ili je nesto drugo?

Picasoo

Dule, sagoreva ono silno ulje koje je nabio u izduv - na III cilindru je gurao zivo ulje zbog toga sam ga i otvarao!

bigbad86

Aham ;) Ja reko da nije neko upalio MZ u pozadini da se ne vidi :P


bokilic

fuujjj,,pa nije crvena...
honda mora i treba da bude crvena komunisticka ona lepa boja :P
brmmmm

Picasoo

Citat: bokilic poslato 14 Mart, 2012, 23:49
fuujjj,,pa nije crvena...
honda mora i treba da bude crvena komunisticka ona lepa boja :P
Sa belim linijama, jel... :P :D

bokilic

da,,sa belim linijama i mozda po kojom plavom :P
brmmmm

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

.......sa 4 aluspuha.znaci miso ne vazi ti onaj 4u1 to mu dodje kao kafucino

Lazza

revolucijo, mi iz vlaskih krajeva a nismo vlasi jako smo gadljivi na ove boje :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

Picasoo

Da ne palamudim mnogo ali...ovo je K model, moj je F model i oni (mislim na F model)su se pravili u tri boje: bordo da perlom, plava sa perlom i limun zuta-e to je brate zuta a ne ovo  [rofl] [rofl] ... jos je ostalo par sitnica pa cu okaciti fotke u "mojoj" boji!!

chengelle

Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!