Glavni meni

Kraj Rosijeve karijere?

Započeo cone, 25 Oktobar, 2011, 03:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Nego sta nego bi lagao...istina boli
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

update

http://www.visordown.com/motorcycle-racing-news-moto-gp/rumour-rossi-to-retire-at-end-of-2012/20594.html

steta sto se nije odlucio za to pocetkom ove sezone....niko nebi ni A rekao....mada je vecina prepostavljala da posle onog udesa sa SICom nec biti isti Rossi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

losmi

cisto sumnjam da ce biti od toga nesto,velika je tu lova u pitanju...

Kengur


AndreyRR

Mozda predje u Hondu ponovo  ;D ;D

Kengur

Ja bih voleo da ode u Suzuki kad se vrati :)
Mada nema nista ni od Suze, ni od Honde :D

CBRR1

sad sam se cuo sa Rosijem i kaze mi da nema nista od povlacenja,ovi iz kurira vas loze,ali me je Valentino pitao,da li bi mogao da mu pozajmim yamahu za ovu sezonu,rekao sam da cu videti,ne znam sta da radim,nije on toliko iskusan kao Ja,plasim se da ne prokliza i sjebe mi plastike,ili ne daj boze ispravi krivinu..  [neampojma] [neampojma]

Kengur

Brate, ima on para, samo mu kasni plata. Daj mu slobodno.

:)

3006

Ni¹ta od povlaèenja... Mogu samo njega da povuku, ebe se njemu...
Mo¾da ne¹to ovako, mada ne verujem ni u ovu varijantu:

Rossi: What a Superbike race! What a battle.  Everyone did a good job, and it's a shame about the BMW's in the final corner.  Unfortunately our races have become much more boring.







Kanarinac

Pa naravno da je boring kad se mota oko 10og mesta. kad bi malo cimnuo buljnom, bilo bi zanimljivije

ninja66

Posle svih nagadjanja ode Stoner u penziju !

Kanarinac

Otkud ti to?

edit: videh sad