Glavni meni

Kraj Rosijeve karijere?

Započeo cone, 25 Oktobar, 2011, 03:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Major

Sta ce tacno biti videcemo za par dana.
Nadamo se da se nece povuci.

CrvenBan

"Show must go on". Nema nista od tog povlacenja.

srbac

Kurir, ha, ha, ha, ha,.... dno dna!!!

Kengur

Sada ovaj clanak treba poslati GPu i da tuze raspali kurir...



skijash

Ovi u kuriru su nepismeni i bolesni.

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Gašpar

Zasto verujete u sve sto procitate. Monsterbnt je lepo napisao, jednom za svagda - ROSSI SE POVUCI NECE!

Pratim i Uccia i Davida Brivia na Twitteru. Ako Rossi nekim cudom i resi da donese ovakvu odluku, verujte da ce oni prvi to znati.

Major


ljilja-pei

Citiram samu sebe iz druge teme...

"Naravno da se odmah spekulisalo da æe se Rosi povuæi, ali je on dovoljno jaka liènost da ostane. Setite se samo kacige sa magarcem posle onako glupog pada. Iole slabija liènost to sebi ne bi mogla da dozvoli. No, Rosi sada i nije toliko bitan. Motociklizam je ostao bez jedne od velikih nada, bez sjajnog vozaèa sa velikim srcem, a Rosi je ostao bez prijatelja.

U ljudskoj prirodi je ¾elja za skandalima, pa æete ovih dana prièitati sva¹ta, a ni¹ta od toga ne mo¾e da vrati Sièa."
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

stilgar

Bez obzira na to da li ce se povuci ili ne, meni je verovatnije da nece voziti zadnju trku, ne bori se za titulu ducati stuca cele sezone a sigurno ni njemu nije svejedno.

Gašpar

Zemunboy je lepo rekao -"Da se Rossi sada povuce, svi antirossisti bi rekli kako je iskoristio situaciju da se resi Ducatia"
i skroz je u pravu. Siguran sam da bi svi rekli kako odlazi zbog katastrofalne sezone.

cika zuba

Zna se ko kosi a ko je Valentino Rossi!! ;) ;)
[/

Vule

Ovo sto su izlupali 300 400 500 km/h nemam reci...imate na tube-u malo potrazite koga zanima,kazu da je sic iz krivine izasao sa oko 100 mph pa u onom klizanju smanjite na oko 80-90 mph (to je oko 150 km/h) i da ga Kolin sustigao sa oko 120 mph ili 196 km/h. Postavio sam klip gde su dobili zvanicnu izjavu kako je Marko nastradao,trauma grudnog ko¹a,kième,od siline udarca mu je kaciga spala,silina iznosi verovatno preko 100 funti ,... pogledajte u rubrici za Simoèelijevu smrt naæiæete sta su kako rekli
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Panta Zemunac

U Kuriru su napisali da je ministar kulture nazvao Karanoviæevku ''lezbaèom''...ona je vilenila dva dana a kada su zapretili tu¾bom, tek je treæi dan priznala da joj nije ni reè rekao a èak su je i org. manifestacije ispljuvali ¹to je srala u njihovo ime..
.Kurir bato, kurir!!
Ma njima je Rossi, sto posto javio na uvce ¹ta æe i kako æe, verujte mi, Kurir je to!!

ЯЭВОЛУТИОН

vi stariji ste sigurno cului pricu o kuriru Jovici, malom partizanu koji je blablabla....ele kurur Jovica je moj deda ujak, dakle ujak od moje keve.To je jedan debeli gmaz od 200 kila, neotesan, alav na sve sto je dzabe (u familiji ga zovu turi turi ), a uz to sa mesta zamenika nacelnika generalstaba SFRJ, je dozvolio da ja sluzim vojsku u Zadru (pedercina debela).....e sad zasto sve ovo...pa neverujem ja ni sebi, otkad sam se uhvatio u lazi, a zasto bi nekom tamo kuriru.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Rossi said: 'Marco was a star and I'll never forget him. There are a lot of memories that I'll hold onto. We were together everyday, we trained together and racing was our passion. We already knew that this was something that can happen.'
Rossi, who is struggling with Ducati this season, dismissed speculation that he might retire in the aftermath of the crash.
'I never said that. It was probably made up just to sell newspapers,' Rossi said.


Read more: http://www.dailymail.co.uk/sport/othersports/article-2053209/Marco-Simoncellis-body-arrives-Italy.html#ixzz1bpN4DXfG

Lazic

Citat: revolution poslato 25 Oktobar, 2011, 20:16
vi stariji ste sigurno cului pricu o kuriru Jovici, malom partizanu koji je blablabla....ele kurur Jovica je moj deda ujak, dakle ujak od moje keve.To je jedan debeli gmaz od 200 kila, neotesan, alav na sve sto je dzabe (u familiji ga zovu turi turi ), a uz to sa mesta zamenika nacelnika generalstaba SFRJ, je dozvolio da ja sluzim vojsku u Zadru (pedercina debela).....e sad zasto sve ovo...pa neverujem ja ni sebi, otkad sam se uhvatio u lazi, a zasto bi nekom tamo kuriru.

Ja bi ipak tebe za predsednika, pa makar lagao...