Ćao, Anonimni posetioče
Moto Manijaci  |  Motori  |  Motori  |  Suzuki (Urednici: zmiya, Bishke)  |  Tema: Suzuki 125 TSR
Stranice: [1]
Štampaj
Autor Tema: Suzuki 125 TSR  (Pročitano 1465 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
stilgar
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki 1200S Bandit
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +919 (20%)
Zahvalnice: 68

23 Oktobar, 2011, 15:53 Ocena: 0
Ignoriši

Vidim da u ovoj temi nema malisana, al rekoh da ostavim svoj vise nego povoljan utisak o ovom motoru, koji sam vozio samo 2000 km, nigde me nije ostavio nije stucnuo, trosio ko i svaka cvaja i bio udoban i mekan (mislim na ogibljenje ne na sediste) ko i svaki enduro. Taman sam pohvatao da mogu da ga jasem i offroad u visnjici kad se javi covek i predlozi zamenu, a ja ko i svi ovisnivici o kubikazi i konjima zamenih ga za 550 kuba i 50 konja. Sve u svemu odlicno motorce za po gradu.
stilgar
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki 1200S Bandit
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +919 (20%)
Zahvalnice: 68

Odgovor #1 - 26 Decembar, 2011, 16:56 Ocena: 0
Ignoriši

ovo je moj a ovaj beli je nasminkan:) a crveni je custom color
Jovanovic
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda XR400R 1999
Kvalitet: +124 (24%)
Zahvalnice: 7

Odgovor #2 - 28 Decembar, 2013, 20:25 Ocena: 0
Ignoriši

Imao sam ga i ja,vozio sam ga oko godinu dana,neuništiv motor.U poredjenju sa dt i kmx,suzuki je pobednik u svemu.Delovi jeftini i dostupni,koristio sam ga za voznje po sumama Avale i za penjanje do spomenika neznanog junaka(podugacke stepenice),a tsr nije prestajao da me oduševljava.Medjutim,sada tražim nešto još ozbiljnije,pa sam suzukija morao da prodam i otišao je za 650e Sad
Stranice: [1]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Motori  |  Motori  |  Suzuki (Urednici: zmiya, Bishke)  |  Tema: Suzuki 125 TSR