Glavni meni

#58 In Memoriam Super Sic

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 23 Oktobar, 2011, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

r.i.p. Sic. 50 puta sam odgledao snimak i tesko mi je da razumem sto nije pustio motor. Borac jeste bio, agresivan vozac, srce veliko i hrabro, al cetvrti je bio u tom trenutku zna da iza njega tutnje svi ostali. Sudbina ili losa sreca. Kakav kraj sezone, prosto se pitam na sta ce liciti gp bez njega.  Ako bude majci i ja sam za.

Jefta

Zeleo bih i ja majcu. Kao sto je neko napisao da je uramim i stavim u sobi i da me podseca da se treba paziti.

WOLVERINE


I ja sam za majicu.
   
Po meni sudbina, velika steta za mladog i talentovanog Sic. R. I. P.
Tesko je pomisliti kako je Rosiju. Kucni prijatelji i Markov idol.

Zanimam jos jedna stvar, a to je KATO, TOMIZAVA, SIMONCELI za 3 godine, mislim da je puno. Mislim da treba dobro da razmisle posle ovoga.

  A sto se tice ona dva babuna sa SK,,,,,,,,,,,  nema reci sem da su naj obicnije babuncine...




marckony

Mozda bi trebalo na ledjima da se stavi "in memorian" i danasnji datum i veliki broj 58

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

farbach


WOLVERINE

#66




                                     http://www.marcosimoncelli.it/




                     R.I.P Marco Simoncelli 1987-2011

pajacbr

Citat: stilgar poslato 23 Oktobar, 2011, 19:40
r.i.p. Sic. 50 puta sam odgledao snimak i tesko mi je da razumem sto nije pustio motor. Borac jeste bio, agresivan vozac, srce veliko i hrabro, al cetvrti je bio u tom trenutku zna da iza njega tutnje svi ostali. Sudbina ili losa sreca. Kakav kraj sezone, prosto se pitam na sta ce liciti gp bez njega.  Ako bude majci i ja sam za.
Nisam siguran, ali mislim da mu je motor bio na nozi i da jadnicak nije mogao da je izvuce i da se odvoji od motora..., jos uvek ne mogu da verujem da ga je tako losa sreca pratila, jako mi je zao.., +1 za majicu

bigbad86

U qurac, sad palim forum i bas ovo da ugledam. A bio mi je bas drag i kao vozac a i kao persona mi je delovao bas kul.

marckony


marckony


Gargi

Stra¹no sam ga gotivio....i ceo dan mi je u glavi, jednostavno ne mogu da proknji¾im da ga vi¹e nema :( :( :(...Ciao Super Sic...
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

davidoff

We won't forget you Marco....


gane

stra¹no tek sam malopre video

grber

Ceo dan sam smoren i ne mogu da izbacim teske misli iz glave... nisam bio njegov navijac ali je definitivno imao harizmu potrebnu ovom sportu...  :( :(

Evo jedne njegove fotke iz Mugella od prosle godine -- zao mi je sto necu imati prilike da ga slikam na nekom drugom mestu i i nekoj drugoj stazi... :(

iva749

I nije neka uteha,al' bar je otisao u onom momentu dok je radio ono sto je voleo.. Pocivaj u miru majstore..  [klanjam_se]

Gašpar

I ja imam jednu njegovu fotku od prosle godine. Brno.




mazzi


Gašpar


Nadalina

Sta napisati a da ne zvuci isprazno....
Tuga.
Dzukela u podznaku