Glavni meni

#58 In Memoriam Super Sic

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 23 Oktobar, 2011, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Ja je kacim na zid garaze da me podseti , da kad god krenem da se vozim pomislim....kako glupo moze da se izgubi zivot....cesto zaboravim
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac


ЯЭВОЛУТИОН

Bela sa crvenim logom na grudima, i rukavu, broj  i SIC....isecem kartonskli torzo i okacim u garazu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Mozda Misa moze da nam uradi pripremu, u nekoj temi je napomenuo kako je i to radio u zivotu

AndreyRR

Velika tragedija za moto sport,mnogo sam ga gotivi i vole da gledam kako vozi.
Velikog srca i bez predaje uvek je dava maksimum iz sebe.
R.I.P

I meni jedna majca ako bude aktuelno

serbduck



  Strasno mi je zao decka.....



  Ja cu uraditi pripremu za majcu - samo recite sta treba.




Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Kengur

Da li se moze reci sudbina...? Nek mu je laka crna zemlja...

I ja bih uzeo majicu...

Kanarinac

Kao sto revolution rece

Nek napred bude logo san carlo gresini ovakav samo bez ovog castrol http://www.zerotohundred.com/wp-content/uploads/2008/10/castrol-offical-sponsor-logo1.jpg na grudima i na rukavu.

A na ledja mozemo da Stavimo Super Sic 58, samo nek nadje nego logo

Ili obrnuto, na ledjima san carlo logo i na rukavu, a na grudimo super sic 58

Gašpar

http://www.motogp.com/en/news/2011/post+and+read+tributes+to+marco+simoncelli


@Serbduck:

Sa prednje strane da bude ovo samo bez ovog mrchadajzing tim i ovog motora:



A na rukavima:

Sa jedne strane samo broj 58
A sa druge ovaj logo:

Kanarinac

Bravo Gaso, pretece me

Samo ne znam da li ici na toliku aplikaciju?

Gašpar

Pa nije velika, ovo sto je crno, tj pozadina je ustvari majica, nije aplikacija velika.

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

DR Goran

”Non hai paura di ammazzarti se fai un incidente?”….”No. Si vive di più andando 5 minuti al massimo su una moto come questa, di quanto non faccia certa gente in una vita intera.”

“Aren’t you afraid to die if you have an accident?”….”No. You live your life more fully going top speed for 5 minutes on a motorcycle , than most people do in their entire life.

Marco Simoncelli
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

Gašpar

Hvala puno.

Ova majica bi trebala biti jeftinija od MM, jer se ne stampa svaka pojedinacno, vec je stampa ista za sve...

Vule

neka mu je laka crna zemlja
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

perlx


srbac

Kad vikne komentator neeeeeeeeee  to neeeeeeeeeee je se vise uplasim nego sto je zapravo nesto strasno. Ne mislim na ovo danas nego na njihov stil inace !!!

milos ghost

hocu i ja majicu....... r.i.p :((((

zmiya

A ovi u blicu su posebno struèni:Tragedija se dogodila na stazi Sepang, kada je u drugom krugu Simonæeli izgubio kontrolu i ostao bez prednjeg dela motora.

Bugi

Ovi sa Moto berze su jo¹ bolji "Tu¾na vest dolazi sa Sepanga gde se trebala odvesti poslednja trka motoGP sezone 2011. Marco Simoncelli je podlegao povredama zadobijenim tokom drugog kruga trke."