Glavni meni

#58 In Memoriam Super Sic

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 23 Oktobar, 2011, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

perlx

Citat: Radanovic poslato 03 April, 2014, 12:22
jbg ... taj vikend poginuo onaj austrijanac , a i Barikelo u petak te¹ko povreðen na treningu .

Pred trku odr¾an sastanak vozaèa gdje se govorilo o bezbjednosti ( te godine su im ukinuli kontrolu proklizavanja ) i Sena kao najstariji bio izabran da bude predcednik te sigurnosne grupe koju su trebali saèinjavati vozaèi
Sena je dugo bio posvecen bezbednosti vozaca na stazama.
Kobne sezone Vilijamsu je zabranjeno aktivno oslanjanje pomocu kojeg je dominirao nad ostalima i Sena je seo u jedan vrlo neuravnotezen bolid.
Vilijams je na postojecem bolidu, razvijenom za aktivno oslanjanje, izvrsio modifikacije za ispunjavanje propisa.
Jedna od istraga pokazala je da je time stavljeno previse pritiska na upravljacki stub koji je pukao usled zamora materijala u kobnoj krivini.
:(

3006

Stvarno ne znam detalje, ali zar nije ¹ipka volana bila seèena pa varena, pa je zato popustila?

Radanovic

U sledeæem broju Auto Bilda ( ko¹ta 65 dinara ) dobijate poklon knjigu '' Ayrton Senna , put ka savr¹enstvu '' .
Taj broj izlazi 18.04

Radanovic

Od danas i zvanièno legenda  [klanjam_se]



VR 46

Legenda! Kad god procitam njegovo ime,onaj osecaj kamena u stomaku...Neka su mu siroki putevi nebeski  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
Twist of wrist!

Lazic

Ma idi, pre neki dan sam gledao onaj dokumentarac o Rosiju iz 2011-te, u par navrata jedva zadr¾ah suze...

BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 31 Maj, 2014, 15:40
Ma idi, pre neki dan sam gledao onaj dokumentarac o Rosiju iz 2011-te, u par navrata jedva zadr¾ah suze...

...daj link da placemo...

Lazic


Radanovic


davidoff

 [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Velika steta! Treba se secati ovako dobrog vozaca!


Slava mu!
We won't forget you Marco....


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic


stilgar


Gašpar


ЯЭВОЛУТИОН

bas juce pogledah uramljenu majcu na zidu radionice....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ja moju nosim od onda... Jo¹ se dr¾i, mada nije vi¹e za van kuæe...

davidoff

I ja nosim moju i dan danas...veæ je malo pohabana ali dr¾i se!


Sent from my iPhone using Tapatalk
We won't forget you Marco....


Gašpar

Prona¹ao sam pripremu za majicu pre koji dan, pa ako neko hoæe...

davidoff

Ja sam za...i to za dve! Ga¹o ako ima¹ vremena da se bavi¹ mislim da bi bio pun pogodak!
We won't forget you Marco....


Gašpar

Pronaæiæu nekog ¹tampara da direktno odradi, da ja ne moram da se zezam  :D