Glavni meni

#58 In Memoriam Super Sic

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 23 Oktobar, 2011, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Jedini iz celog cirkusa kojeg bi stampao na majci, jedini manijak u celom cirkusu.
Mislim da Rossi vise nece voziti...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Kolko sam video,Rossi ga je i udario u kacigu..

rboban

Citat: zmiya poslato 23 Oktobar, 2011, 15:10
Kolko sam video,Rossi ga je i udario u kacigu..

Tacno je on je otkinuo prednjim tockom... uzas.... a jos su i drugovi!!! TRAGEDIJA!!!

INCIDENTE MORTALE di Marco SIMONCELLI 24 anni al GP della Malesia (rallentatore, HD 1080p).mp4
Ride It Like You Stole It


Pop

Au jbt... Na snimku mi izgleda da ga je dukac tockom zveknuo u glavu i da mu je zato kaciga spala, a yama direkt u telo...  :(

"Грме танки џефердари..."


Gašpar

Iskreno, po snimku mislim da mu Rossi NIJE skinuo kacigu.


Kanarinac

Na ovom snimku gore, doktor jedva suzdrzava suze dok prica kako se odvijala reanimacija

Gašpar

"The MotoGP will never be the same without Marco Simoncelli" - Valentino Rossi

Mad Max

uzas i tuga, samo covek da zaplace. nisam uspeo da vidim prvi krug i pad sad sam malo gledao na clip-ovima, strasno, mislim da je na licu mesta bio podlegao. kakva sudbina, proklize i krene napolje pa se vrati. ne znam reci su suvisne, tuzno
Brzi od smrti, Jaci od bola

cone

i dalje mi nije jasno kako nije skliznuo na stranu :S ovo kao da je bas moralo da se dogodi :/

mi¹ko_kolo

Citat: cone poslato 23 Oktobar, 2011, 15:49
i dalje mi nije jasno kako nije skliznuo na stranu :S ovo kao da je bas moralo da se dogodi :/

Није склизнуо јер је се држао за мотор и покушавао да добије пријањање гумама. То га је и увукло поново на тркачку линију. Да је пустио мотор, само би исклизали праволинијски. А он би сада "жалио" за "лошом" трком.

ЯЭВОЛУТИОН

cini mi se da mu je putio prednji tocak...kako bi ga vrato, legao je na asfalt, i onda ga je zanji tocak izbacio na putanju Rossia i Edwardsa ....da je odmah pao , otklizao bi u njivu, nista mu nebi bilo....to se zove bad luck.
A nije da ga nisu upozoravali
Lorenzo and Simoncelli lock horns after Estoril QP
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar


ЯЭВОЛУТИОН

Ajde gaso stampaj majice sa San Carlo logom i brojem 58....hocu da je okacim u radionicu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

davidoff

Citat: revolution poslato 23 Oktobar, 2011, 16:16
Ajde gaso stampaj majice sa San Carlo logom i brojem 58....hocu da je okacim u radionicu....

I ja sam za...
We won't forget you Marco....


UFF

Nek neko uradi pripremu odstampacemo

Purec


Bugi

Izginu deèko skoro iz ni¹ta , takva situacija se desi jednom u 1000 godina . ®ao mi i Rosija i Edvardsa , kako li se oni oseæaju . I pored svega toga ona dva go...ra sa sport kluba su mi tako i¹li na ¾ivce

Kanarinac

A sta su radili komentatori, mislim sta su pricali?

Gašpar

Citat: Kanarinac poslato 23 Oktobar, 2011, 17:15
A sta su radili komentatori, mislim sta su pricali?

Lupali gluposti, uz povremeno, cuveno - ijaoooo, jooooj, auuuu [thumb_down]

Za majice, kao sto kaze UFF, samo priprema da se uradi. Hocu i ja da je imam...