Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

juga

E, pa lako je prdnuti iz pune guzice!

Andreja

Grom i pakao.

VELOCITA D'EPOCA' 1996 Ducati 900 SuperSport by Benjie's Cafe Racer

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

Drkanje [balavi] snimi heblove,koliko su nisko..Odose ruke  ;D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Jednom se ¾ivi! :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bogdan

Nisu previse , vidi kolko je zadni podignut

bogdan

Engleska [kola




vlada_dee

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Februar, 2016, 14:38
....i kada nasi ljudi budu shvatili da do nadrkanog CR vodi samo jedan put, a to je put koji mnogo kosta, onda ce valjda da prestanu da pokusavaju da prave CR sa malo para...

Ovde mi je nesto kontradiktorno... Cafe racer kultura kao takva se zasniva valjda na klincima koji su sa svojih slabih motora skidali sve bespotrebno da bi jurcali po gradu od kafica do kafica. Da su imali para ne bi prepravljali starudije. Ovaj XJR nit je slab niti jeftin, vise ga smatram umetnickim delom nego onim sto u osnovi treba da predstavlja. 

mali_zmaj

Pa sad je staro i ogoljeno skupo..,takvi trendovi..
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: vlada_dee poslato 26 Mart, 2016, 12:37
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Februar, 2016, 14:38
....i kada nasi ljudi budu shvatili da do nadrkanog CR vodi samo jedan put, a to je put koji mnogo kosta, onda ce valjda da prestanu da pokusavaju da prave CR sa malo para...

Ovde mi je nesto kontradiktorno... Cafe racer kultura kao takva se zasniva valjda na klincima koji su sa svojih slabih motora skidali sve bespotrebno da bi jurcali po gradu od kafica do kafica. Da su imali para ne bi prepravljali starudije. Ovaj XJR nit je slab niti jeftin, vise ga smatram umetnickim delom nego onim sto u osnovi treba da predstavlja. 

lepo pre pisanja edukacija....cafe racer kultura je nastala iz zelje da se ima sportski motor na drumu....trazio se najbolji ram i agregat koji je neko preferirao se ubacivao u njega....nije to bila prosta prepravka secenjem i skidanjem....vec ram od nortona ili bsa se koristio u kombinaciji sa preferiranim motorom...triumph, bsa, norton, vincent...zanimljivo je da su najbolje ramove imali zapravo motori koji nisu uopste bili sportski u osnovi...norton es2 i bsa b31/33....koji su bili relativno jeftini .....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

vlada_dee

Ne znam, mozda postoje dve skole cafe racer kulture, ja iz nekih filmova skontao moju teoriju, sad gledam wiki, kaze da je doslo do evolucije u ovo sto je danas. Sve u svemu, sad na instagramu videh ovo:



i prvo sto mi padne na pamet je pitanje: "Èemu"? Zasto s konja na magarca, zasto upropastiti lep CB1000 usiljenim cafe racer look-om? Podrzavam prepravku matorih baba, ali ovo ne kontam...

ЯЭВОЛУТИОН

jer je u mogucnosti...i ne prepravlja on nov...neki put da...ali taj motor je mator vec 4 godine.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bogdan

 pa danas je to sminkerica , ako hoces performanse  samo odaberi nekog rrrr  i eto , pre pedesetak godina nije bilo tako

UFF

komplexi  [rofl]



za one koji nisu duhovno prevazisli osnovnu skolu/i prvu polovinu strednje kad su zeleli po svaku cenu da budu drugaciji, da izgledaju drugacije, sve ostalo je bilo nebitno, izgleda da je nekima jos uvek

bogdan

Najbolji dezodorans      Castrol  TTS





kosta92

Bajoo moj !! Rep objasnio, kako ga je slio u stopaljku :P
Sam biras kako zivis ! :)

UFF

idealan za voznju po kisi

Hohštapler

Nosaè cajgera, prekidaè na gornjem mostu, svi ti sitni detalji... ludnica!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

Citat: UFF poslato 22 April, 2016, 01:00
idealan za voznju po kisi
Pa to se ne vozi po ki¹i! Samo po lepom vremenu, ba¹te, ovo-ono  8) ! Lepo uraðen, svako ima svoj ringi¹pil. Ali bar za fotografisanje su mogli da ga doteraju malo, a ne da se vide zarðali diskovi i ¹rafovi!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

perlx