Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Jebi ga...
You have already posted a thanks to this post at 10 Januar, 2013, 01:51

A taman sam hteo da se zahvalim æelavom, veæ 6ti put ponavlja lekciju ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Celava ti ona stvar.....ja se shisham na kratko :).....inace je sjajno odradjena koverzija....predpostavljam da su u neki dobos upresovali nosace dikova od cbx-a....ideja za svaku pohvalu....a hipsteri vole da lici na dobos....

edit

sad pogledao....dobosi od cbx-a se srafe na felnu...covek je samo napravio plocu i izbusio rupe za zice i upleo 17 icu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

Tako je.Ajde sada da vidimo ko je ¹ta zapamtio... [rofl]






krsta63

 :)
Naravoucenije... svaki com-star tocak koji je davno bio za bacanje postaje donator glavcine...cija nabavka je najproblematicnija kod gradnje vecih motora






Hohštapler

(jebeni ¹minkeri i pozeraj...  [farmer])
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: krsta63 poslato 18 Januar, 2016, 09:10
:)
Naravoucenije... svaki com-star tocak koji je davno bio za bacanje postaje donator glavcine...cija nabavka je najproblematicnija kod gradnje vecih motora






moram priznati da nisam razmisljao na taj nacin uopste.....ali realno najeftinije resenje...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


bigbad86

Ma sve sve, al sto sediste za jednog breee kako curu da vozis. Kakvi su to pozeri ako curu ne mogu kuci da povedu :) Plate joj taksi pa ga prate motorom? :P

goranvojska

jbt na stavis je napred na q i gas.

UFF

Citat: bigbad86 poslato 18 Januar, 2016, 20:22
Ma sve sve, al sto sediste za jednog breee kako curu da vozis. Kakvi su to pozeri ako curu ne mogu kuci da povedu :) Plate joj taksi pa ga prate motorom? :P

imaju decka
a decko ima svoj motor

bigbad86

kako sam glup  [doh]

UFF

pa ne mozes samo da vozis totalno moderan motor a da ne budes i ti moderan
znaci moras i u bulju da se jebes :D

ЯЭВОЛУТИОН

Devojke kvare zabavu.....kenja kako previse pijes, pije i ona pa se vacari sa ortacima, i na kraju se dva druga zbog nje pobiju.....kad je muska ekipa koncentracija je na zezanju, kenjanju o motorima i cirki.....
Oni koji navatavaju ribe na motor nisu iz price.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

Upravo, vecina ne zna da se vozi pozadi, udara mi kontru u krvnama,obesi mi se na ledja ko dzak krompira..Ko ne jebe bez motora a kupi motor zbog riba,porucujem mu sledece..Nesh jebat
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

ma jebat ce on sa motorom, ali bolje da drka....greota takvi geni da se reprodukuju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

Jebace 2000+godiste ili neke starije kalamunje ..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

ti si bre ozbiljno bolestan....doduse i ti ko SSZGO mozes da lazes te klinke "e to je bio sex" ove starije vec namazane ...neces im prodati tu pricu....ko sa decom spava popisan se budi....stara narodna....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

HAha bas ti hvala, ne znas nista o meni a komentarises me..Meni je donja granica 96to,pa ti vidi ;)  Mada izbegavam seks, jer mi je mali i ne dize se vise.. :'( :'(
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

i ti si pio one stero ili kako bese....cccc....

p.s.
Meni godine dozvoljavaju da komentarisem sve

http://images.amazon.com/images/G/01/video/stills/muppets5-large.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man