Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zverinjak II

Poæetak ili kraj,sve jedno kad` te srce prca....infarkt bato! :D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Peki


Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hohštapler

Citat: Aleks Cross poslato 06 Novembar, 2015, 18:30
Citat: Andreja poslato 06 Novembar, 2015, 16:55
Citat: Ho¹tapler poslato 06 Novembar, 2015, 09:39
Sve ¹to je simbol bunta protiv sistema vremenom sistem proguta i postavi ga za svoje obele¾je.
Starke, levis 501... simbol bunta neke tamo davno zaboravljene omladine. Sad? Pozeraj za fensere. ;-)

Plus k'o vrata. Fenomen koji me iritira do krajnjih granica.

Tebe to iritira? OK. Zato sto ja nosim leviske i starke celog zivota, znaci ja sam pozer? OK. Boli me bas kita za misljenje drugih al mi na kurac idu klinci ko vas dvojca koji o nekim "vremenima" pricaju, a u to doba nisu bili ni u tecnom stanju. Eto vam moj komentar pa se iritirajte kolko ocete.

Vracanje na temu . Ovaj ducac nije dukac nego djukac. Totalni promasaj ideje CR-a. Od "tkackog" motora pravim jos trkaciji ili jos drkaciji motor? Nema veze sa CR-om.
OFF topic :
Izgleda da ti mene nisi ba¹ najbolje rastumaèio....
UPRAVO tebe i tvoju generaciju sam branio, one koji to nose ceo ¾ivot, koji su bili normalni.
A ne ove sad fe¹n likove sa oèupanim obrvama, naoèarima, e¹arpama i kariranim ko¹uljama, muuur¹!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Biker-Boy

nije bas skroz Cafe racer, ali motor je prelep  [klanjam_se] [balavi]
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bogdan


ЯЭВОЛУТИОН

neki fazon confederate-a
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

da ga jebem ako ovaj buell nije prvi cafe u celoj temi koji bi rado vozio

i nju :)   jebao mislim

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2015, 00:55
da ga jebem ako ovaj buell nije prvi cafe u celoj temi koji bi rado vozio

i nju :)   jebao mislim
posto bi jebao od pozadionda i nije bitno kako izgledaod napred....a mozda nije zensko ...a mozda je trandza....ali ti bi svejedno jebao.....kao da si nedojeban otkad si se preselio u pizdu materinu ....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

K0le

Za taj Buell ne bih rekao da je Cafe.. Pre da je neki sci-fi streetfighter.  [neampojma]


e ovo je cafe:




UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Novembar, 2015, 09:59
Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2015, 00:55
da ga jebem ako ovaj buell nije prvi cafe u celoj temi koji bi rado vozio

i nju :)   jebao mislim
posto bi jebao od pozadionda i nije bitno kako izgledaod napred....a mozda nije zensko ...a mozda je trandza....ali ti bi svejedno jebao.....kao da si nedojeban otkad si se preselio u pizdu materinu ....

pa kakve veze ima sto je trandza ako je dobra picka? :D
znam da bi je i ti jebo 100%

penzos

Jebo - ne jebo, vreme kurcu prolazi! Bolje ¾aliti ¹to si jebo krnjotinu nego ¹to nisi ni¹ta!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

handmade aluminijumski tank....prekrecen acentoncem....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11