Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

zikale


zikale

Jos jednom izvinjenje svim clanovima ,nakon predstavljanja.
Ovo je slika motora od koga je krenulo



Hurricane

ajd sad navali...

a mo¾e¹ i slobodno novu temu za svoj projekat, ako si planirao op¹irnije o tome...


mi bi eto voleli...

zikale



Trenutno ovako izgleda ,sediste bi trebalo Boban da uradi ovih dana .Maska i mali far trenutno ,stize od T140 veliki far pa mozda se zameni ,ostalo je jos nekih sitnica .Za sada mozda nije bas CR kako treba ali je to u skladu sa mogucnostima sto se tice prepravki.A i to mi je bio prvi motor 1990 koji mi je ostao u lepom secanju.

Hurricane

..ni¹ta ne fali ovom faru sa vizirom, dobro stoji...

ЯЭВОЛУТИОН

motor je vise za MUSCLE BIKE nego cafe.....nikad veca masina od 4 cilindra u motorciklu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zikale

#846
Znam ,ali jace je od mene .Cafe/muscle gsx.







zikale


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Peki


zikale


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

K0le

@zikale
Vide li ovog? Stajao mi je 6 meseci kao pozadina na kompu, moæan je dozlaboga


evo i link sa jo¹ slika
http://racingcafe.blogspot.com/2013/11/suzuki-gsx-1100-petes-et-by-luckyseven.html




ЯЭВОЛУТИОН

Citat: K0le poslato 19 Oktobar, 2014, 17:15
@zikale
Vide li ovog? Stajao mi je 6 meseci kao pozadina na kompu, moæan je dozlaboga


evo i link sa jo¹ slika
http://racingcafe.blogspot.com/2013/11/suzuki-gsx-1100-petes-et-by-luckyseven.html




muscle bike......gsx1100e sa tockovima i vesanjem od  neceg......ne suzukia....primetices superbike volan......inace slican sa njegovim felnama vozen na sbk osamdesetih....gsx black piper....zaminio gs 1000 do pojave katana 1100.....mada je katana radjena u u varijanti 1000 zbog homologacije....onda je kao i uvek honda trazila smanjenje kubikaze na 750 u superbike sampionatu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

K0le

Jep, muscle bike, utvrdismo :D. Na slici jest GSX1100e , mislim da deli ram, agregat i jo¹ ¹to¹ta sa ®ikinom ES verzijom il' se varam? SB volan/korman mu je ba¹ dobro legao, verovatno je i udobniji za vo¾nju od clip on ruèki. Zadnje ve¹anje lièi na XJR, prednje neki dukac (brembo) plus ¹to je sve custom, trouglovi boga oca, a felne vuku na hondu, moje pretpostavke :D. Ko zna ¹ta su tek sa agregatom napravili, nisam se pomuèio da naðem opis izgradnje bajka. Jako dobra stvar ¹to nisu jednostavno nabacili ohlins big bike ogibljenje, neke marchesini kovane felne, big bore kit i da ka¾u æao zdravo, veæ je sve jedinstveno. Sve zajedno leeepo lepo leeepo  samo i ko¹ta ko sam ðavo  ;D

ЯЭВОЛУТИОН

nista nije isto...ram drugaciji....agregat ima potpuno drugaciju glavu....ima serijski uljno hladjenje.....bregatu deli sa katanom i sa ovim CR keihinima i eventualno yoshi bregastom...150 konjica i mnooogo torqa....ia ako je big bore....popisao bi se na gomilu savremenih motora.....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zikale

Mnogo je to para i rada ,nema se ...

goranvojska

Citat: zikale poslato 20 Oktobar, 2014, 23:58
Mnogo je to para i rada ,nema se ...

i kad se napravi sluzi samo da se vozi ka je crveno slovo i prognoza kaze da u naredna 3 dana nema kise ni u najai.jbg za nas koji putujemo upotrebna vrednost-1 cak nije ni nula.jeste lepo samo da se gleda.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: goranvojska poslato 01 Novembar, 2014, 23:27
Citat: zikale poslato 20 Oktobar, 2014, 23:58
Mnogo je to para i rada ,nema se ...

i kad se napravi sluzi samo da se vozi ka je crveno slovo i prognoza kaze da u naredna 3 dana nema kise ni u najai.jbg za nas koji putujemo upotrebna vrednost-1 cak nije ni nula.jeste lepo samo da se gleda.
takvi motori obicno nisu jedini motor....vec nesto kao " za posebne prilike"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11