Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

abarth

Citat: UFF poslato 07 Mart, 2014, 03:17
A STO NIKO OD VAS NEMA OVAKO NESTO? Da se vozi do kafica ili koja god da mu je vec namena?

Ko bre nema?


I jo¹ jedan u procesu...

zmiya

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Mart, 2014, 15:26
Citat: zmiya poslato 07 Mart, 2014, 15:25
Ti zna¹,majmunèino æelava sa Pevca.. :-*
ti si me sa nekim pomesao...ja sam iz Kijeva....jel te to neko nagovorio da batine dobijes ili si sam resio...

Sam sam re¹io..Dolazim sutra po batine..

UFF

Citat: abarth poslato 07 Mart, 2014, 15:51
Citat: UFF poslato 07 Mart, 2014, 03:17
A STO NIKO OD VAS NEMA OVAKO NESTO? Da se vozi do kafica ili koja god da mu je vec namena?

Ko bre nema?


I jo¹ jedan u procesu...

evo ja kao strucnjak i poznavao ove vrste motora da te pitam gde su mu zicane felne? :D
ove mi se nekako ne uklapaju

Hohštapler

Citat: UFF poslato 07 Mart, 2014, 16:13
Citat: abarth poslato 07 Mart, 2014, 15:51
Citat: UFF poslato 07 Mart, 2014, 03:17
A STO NIKO OD VAS NEMA OVAKO NESTO? Da se vozi do kafica ili koja god da mu je vec namena?

Ko bre nema?


I jo¹ jedan u procesu...

evo ja kao strucnjak i poznavao ove vrste motora da te pitam gde su mu zicane felne? :D
ove mi se nekako ne uklapaju

Polako... biæe...  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

abarth

Eno ih na internetu za 2000€. Ove su original felne i uskoro æe biti crne. Nema svaki cafe ¾bice...

UFF


Hohštapler

ps.
Parkirao ko pravi manijak..  ;)

(Ne mogu reæi da podr¾avam - ta mesta uva¾avam maksimalno)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

abarth

Emesto toga ide Tarozzi fuzasteri koji su ~10cm u nazad i nema za suvozaèa.
Ne¹to ovako

ЯЭВОЛУТИОН

sad ce UFF da te pita zasto bacas pare....on ne razume i kraj.....kako motor bez mesta za suzvozacicu...zar nije smisao da vozis kurve....ali nije on kriv...uticaj SSZGOa i Despica.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

zajebo si se malo rev
dukac mi se stvarno svidja kako izgleda, ne bih ga nikad kupio jer ima mnogo boljih motora i kod mene je izgled dobrodosao ali ne na ustrb performansi ili udobnosti i motor mora da mi ima prakticnu tj upotrebnu vrednost
a sto se tice qrava to vozim samo kad moram, ne volim nikog da imam na motoru, em odgovaram za zivot suvozaca, em mi je motor tezi em, ne smem da divljam...
'bes takvu voznju, tako da podrzavam jednosed

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

abarth

A cafe raceri su inaèe poznati kao praktièni. Izgled je u prvom planu, a potom performanse i tek onda praktiènost.

Damnmoto

I ja dadoh jedan minus :-!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: abarth poslato 07 Mart, 2014, 21:08
A cafe raceri su inaèe poznati kao praktièni. Izgled je u prvom planu, a potom performanse i tek onda praktiènost.
a motorcikl je racionalna stvar ........
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

pa bas zato ih ima toliko razlicitih i svako nek vozi sta voli
jebes izgled ako me sve boli kad sidjem sa njega
da mi to ne smeta ne bi prodao R1

to me podseca na klice koji "tjuniraju" automobile tako sto ih spuste toliko da ne mogu lezeci da predju bez da ne slome branik nit da smotaju volan jer guma kaci od rubove
pa koji ce ti onda kurac auto kad je neupotrebljiv?
pa lepo izgleda
pa ti ga onda parkiraj u garazu i gledaj ga po ceo da a kupi neki drugi da vozis :D

zmiya


juga

Sve si u pravu,ali caffe racer ti je drugi treæi motor, pa ga vozi¹ do u¹æa na kafu, da se poka¾e, a u osnovi je zadovoljstvo napraviti ga - kreativno se izraziti.
Ja to smatram lepim hobijem, umetno¹æu,majstorstvom!!!

UFF

to je skroz ok
samo sto vecina nema $$$ za to
a onaj ko ima uglavnom ga ne zanima da se sam jebava vec ode i kupi novo sta pozeli

juga

I tu si u pravu, ali lepo je ma¹tati!!!