Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Gvozden

Ma volim i ja nerandze no trpim.... de lose...
Ne znam, poceo sam da matorim, ovo mi skupo, ovo mi onako, vako...

juga

Citat: zmiya poslato 06 Mart, 2014, 09:48
Nije lo¹a ideja,samo je nogama pravio..
Ti to nr razume¹, to tako treba da bude!!!

zmiya

Neka treba ali nogama je pravljen plek iza sedi¹ta,auspusi ko kurac,sam deo rama koji se vidi je ru¾an,prednja vilju¹ka ¹trèi visoko pa je pokuèao da kompenzuje spu¹tanjem ruèki na pola ¹tapova,ko kurac u ladnoj vodi..

juga

Taj je napravljen od kruzera, i ja bi ga terao samo tako, jes da je lim mogao biti bolji, ali poenta caffe-a je dobiti racer za ¹to msnje ulo¾enih para!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

kako svi kenjaju u ovoj temi te voleo bi ovo, te voleo bi ono, te merak nema cenu...
A STO NIKO OD VAS NEMA OVAKO NESTO? Da se vozi do kafica ili koja god da mu je vec namena?
samo siljite qrac i nista na kraju

aj sto se ja lozim na dukca sf i multistradu i ktm 1290 i 990smt... nemam jel kosta ali ovakva krsina kosta vise truda i vremena nego novca pa opet nista
svi vole.... da voajerisu samo (ok znam jednog samo koji se upustio u projekat) ajmo sad udrite po minusima posro sam vam se na temu a vi ko da ste zaboravili u kojoj drzavi zivite

metarex

Citat: UFF poslato 07 Mart, 2014, 03:17
kako svi kenjaju u ovoj temi te voleo bi ovo, te voleo bi ono, te merak nema cenu...
A STO NIKO OD VAS NEMA OVAKO NESTO? Da se vozi do kafica ili koja god da mu je vec namena?
samo siljite qrac i nista na kraju

aj sto se ja lozim na dukca sf i multistradu i ktm 1290 i 990smt... nemam jel kosta ali ovakva krsina kosta vise truda i vremena nego novca pa opet nista
svi vole.... da voajerisu samo (ok znam jednog samo koji se upustio u projekat) ajmo sad udrite po minusima posro sam vam se na temu a vi ko da ste zaboravili u kojoj drzavi zivite

o ukusima se ne raspravlja.... to je vec 1000 puta receno. i ne vidim da si srao negde po temi. vidim da ne voles CR i to je to. niko te i ne sili da ih voles. eve ti za kaznu pljus!!
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Hohštapler

...ko nam brani da gledamo i ma¹tamo?!
Ja umesto da gledam ligu ¹ampiona i ostale budala¹tine ja èitam forum i gledam slike motora.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zmiya

Citat: UFF poslato 07 Mart, 2014, 03:17
kako svi kenjaju u ovoj temi te voleo bi ovo, te voleo bi ono, te merak nema cenu...
A STO NIKO OD VAS NEMA OVAKO NESTO? Da se vozi do kafica ili koja god da mu je vec namena?
samo siljite qrac i nista na kraju

aj sto se ja lozim na dukca sf i multistradu i ktm 1290 i 990smt... nemam jel kosta ali ovakva krsina kosta vise truda i vremena nego novca pa opet nista
svi vole.... da voajerisu samo (ok znam jednog samo koji se upustio u projekat) ajmo sad udrite po minusima posro sam vam se na temu a vi ko da ste zaboravili u kojoj drzavi zivite


Evo da ti odgovorim,kad bi imali dvljaci CR da se kupe,mo¾da bi i mi vozili..

zmiya




Vi¹e ni ja ne znam koji je bio,koji nije..Ako je dobar vredi da bude ponovo..


ЯЭВОЛУТИОН

nembo je projekat inverted masine...tacnije USD agregata...vec vidjeno na motorcilku pre mnogo godine....i na avionima ....
http://www.powerhousemuseum.com/collection/database/?irn=213446

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/9a/DHGipsyMajorengineDrover.JPG/220px-DHGipsyMajorengineDrover.JPG

ali zanimjiv projekat
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Nisam vidjo..Kako to radi sa uljem u sveæicama?

ЯЭВОЛУТИОН

sta ce ulje u svecici.....sve lepo slije u klip....nema da curne.....stos je koliko sam rzueo u disperziji toplote u agregatu....toplota ide na gore pa se agregat ...zapravo glava bolje hladi....bem li ga...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Verujem da radi,interesuje me ka kako..

ЯЭВОЛУТИОН

bbrrrrrmmmm, brmmmmmm, brrrrrrrrmmmmmm
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Izgleda da trokira,treba da radi bbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ЯЭВОЛУТИОН

ti znas kako treba da radi.....
negoo......
kad ce spocnes nesto da radis...ponestalmalo  mi onih vezica i izolirki od pre dve godine....a stedeo sam koliko sam mogao.....sledeci put malo vecu kolicinu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Ti zna¹,majmunèino æelava sa Pevca.. :-*

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 07 Mart, 2014, 15:25
Ti zna¹,majmunèino æelava sa Pevca.. :-*
ti si me sa nekim pomesao...ja sam iz Kijeva....jel te to neko nagovorio da batine dobijes ili si sam resio...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11