Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 28 gostiju pregledaju ovu temu.

Zverinjak II

Interesantni projekti,za one koji vole,oni koji ne vole,dzaba im obja¹njavati:












Hohštapler

#621
...e kako mrzim kad mi se ove sa guzicama posade ispred motora, ni¹ta ne vidim! ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

anticd88

Kako je dobra TZR 250!!!! Perverzija!
We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing.

karbi

Ja poceo prosle godine da radim na mom projektu Cafe racera.  U pitanju je CZ 175 sport. Prednje vile sam stavio od Yamahe rd 250ostalo je sve original







Hohštapler

Anticid, za avatar od mene ima¹ pivo! :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

anticd88

Samo napred karbi, nemoj samo da odustanes!
Ako se negde vidimo Andrej, ja zovem drugu turu! :) Veliki Sena, pravi trkac i sportista!
We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing.

juga


bogdan

karby
Dobar poctak , cenim da ce sediste biti perverzija , mozda da bude maalo tanje.   Nego  od cega je zadnji blatobran   bio bi dobar isti i napred  , sretno

karbi

zadnji blatobran sam, navodno kupio o Cz-a, ali mi se cini da je za 19cola tocak. pokusavao sam da ga upasujem napred, ali pozadi je legao kao `samar budali`. Sto se sedista tice vidim da mu nesto fali samo neznam sta.... Doduse dodatno sam mu skinuo uglove  pozadi. pokusacu i da ga otanjim.

Gvozden

Jel neko lud ko ja pa s vremena na vreme krene da cita ovaj tread od prve strane..... jbt kakvih ovde motora ima....
Mozda vreme da okacimo kako se pravi engleski tocak, posto stendere i liftove svi imaju. Sa ovim treba i znati raditi...  Ali za te rezervoare...  [balavi] nema boljeg leka...
Jos kad bih znao hartlet magiju....batalio bih stampu pa nek crta ko mora...

Gvozden

Citat: UFF poslato 11 Januar, 2014, 22:24
a sta sa ovakvim motorom da radi vlasnik koji ne pije kafu nit ide po kafanama? :D
Jebe vazda celi dan.....ako se ne vozi naravno....

juga

#631
Citat: Gvozden poslato 16 Januar, 2014, 03:57
Jel neko lud ko ja pa s vremena na vreme krene da cita ovaj tread od prve strane..... jbt kakvih ovde motora ima....
Mozda vreme da okacimo kako se pravi engleski tocak, posto stendere i liftove svi imaju. Sa ovim treba i znati raditi...  Ali za te rezervoare...  [balavi] nema boljeg leka...
Jos kad bih znao hartlet magiju....batalio bih stampu pa nek crta ko mora...
Misli¹ ne¹to ovako?


Imam jedan slièan u dvori¹tu, ali nekompletan!

http://www.instructables.com/id/Design-and-Build-an-English-Wheel/

Zverinjak II

Obavezan za takve rabote,pneumatski èekiæ,mo¾e i jeftinija varijanta sa "hilti" bu¹ilicom,radi pos`o. Za varenje rezervoara mo¾e i TIG, za nas slabije majstore da zaobidjemo hardlet.





juga

 Imamo sve to, i pneumatski i hilti i tig i mig i autogeno i rel , samo jos da radimo!!! :D

Zverinjak II

Rad? E,to nemamo..odo na pivo. ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Zverinjak II poslato 16 Januar, 2014, 20:42
Rad? E,to nemamo..odo na pivo. ;D
Ima da kazem Hardkoru da donese jos koji ram....moraces da pocnes da radis kad vise ne budes mogao da udjes u garazu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

#636
A ne prijatelju.Gasim forum i idem u hibernaciju di prvih ljubièica...No more


Zverinjak II


Gvozden

#639
Evo jedne domace.... ja slikao  u Subotici, mislim da je 2005


I 3u1  [balavi] Egli, founales, Laverdaca...jedino fuckup kod izbora tockova , ali kiselo grozdje...