Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

perlx

Odavno ih sve trpamo ovde.

ЯЭВОЛУТИОН

kako bi ja to pobrisao i prebacio u temu flat track...ali avaj ...nemam ovascenja...a mogao sam i ja da budem kapetan na belu ladju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

krsta63

Moz i oni da budu cafe raceri. Recimo u Australiji. Trebali bi samo veci rezervoar da imaju, i branik za kengure. Od kafica do kafica......

ЯЭВОЛУТИОН

od kafica do kafica moze samo helikopterom....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

#604
TR-1

















ЯЭВОЛУТИОН

tako ruzan motor u originalu a tako lep u preradi

http://www.pfeffer.ch/aermacchi09_13.jpg

jedva nadjoh sliku originala....sve su ih prepravili u cafe
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

ovo je serija 7 samo su poklopci glava  stavljeni od starije serije da izgleda vise retro....a karburatori su krivi kurac ...najgori karbovi ikada....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


UFF

a sta sa ovakvim motorom da radi vlasnik koji ne pije kafu nit ide po kafanama? :D

mkt


zmiya

Citat: UFF poslato 11 Januar, 2014, 22:24
a sta sa ovakvim motorom da radi vlasnik koji ne pije kafu nit ide po kafanama? :D

Gleda ga. Veæ si nam pojasnio da za tebe ovakvi motori nemaju nikakvu svrhu i da te ne zanimaju..Primili smo to k znanju,ne mora¹ vi¹e da nam obja¹njava¹..

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 11 Januar, 2014, 22:24
a sta sa ovakvim motorom da radi vlasnik koji ne pije kafu nit ide po kafanama? :D
dosetili se ljudi pa drze po dnevnim sobama ko skulpture....sto se nece nikada desiti sa nijednim od tvojih predhodnih vozila....capischi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Ne zna¹ pojma ni¹ta,njegovo jedno vozilo slu¾i samo za gledanje..dodu¹e nije u sobi nego u gara¾i jednoj..

krsta63

Nije lose, mislio sam da mu samo ogledalce sluzi za divljenje

UFF

ja bih jednog ovakvog stranca uzeo i drzao kao skuplturu u dnevnoj sobi i bio bi bolji i lepsi od svih tih BUDZEVINA u ovoj temi zajedno  :P


http://s22.postimg.org/sx4kbit75/m_s_01.jpg

ЯЭВОЛУТИОН

to kad budes kupio i drzao u sobi  onda imas pravo glasa....ni taj sf dukati nece zavrsiti u dnevnoj sobi  koa dekoracija.....on je moderan...vrhunski dizajn...ali nema skulpturalnu lepotu.....moras pazljivije da gledas kad obilazis sve te muzeje...nije fora da ko Zmiya obilazis oko ograde...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

jedan moj ortak koji restaurira svog nsu-a princa ima u planu da ga posle turi u dnevnu sobu da mu sluzi kao lampa za citanje... malo caknuto al ajd... ima stila
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

enduro ctx



     Ja cu CTX da turim u hodnik....da me podseca na prve dane voznje.Samo mora ga prvo operem.

metarex

Citat: enduro ctx poslato 12 Januar, 2014, 11:22


     Ja cu CTX da turim u hodnik....da me podseca na prve dane voznje.Samo mora ga prvo operem.

neka, turi ga... i stas ga prati... ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo