Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

sajle dekompresora da pukne.....to jos nisam video....moze posle pedest godina stajuanja napolju da satruli....ali to je toliko mala sila da moze i na luster klemicu da se napravi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Sreo sam prosle godine nekog tipa iz Holandije,sa Enfildom 350.Vracao se kuci iz Nepala.Koliko sam primetio to putovanje se na motociklu nije mnogo videlo.Od modernih vremena na njemu je bio elektronski regler i mozda paljenje?
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

sada imaju i indzeksn, anlaser, disk.....mozda nisi primetio
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Ja sam razumeo da je bio sa starim Enfildom..

ЯЭВОЛУТИОН

stari nema elektronsko paljenje i regler vec magnetno paljenje i 6v struju sa klasicnim reglerom...

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Decembar, 2013, 10:46
sajle dekompresora da pukne.....
Sta mislis kako su mi stradale patike ?

ЯЭВОЛУТИОН

ne umes da kurblas....pogotovo se ne kurbla u patikama....postoje cizme.....mada ako znas....a pokazao sam ti....mozes i rukom KTM da upalis....ako znas..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Holandjanin je kupio u Indiji novog Enfielda 350-potpuno istog kao oni prvi modeli,sa karburatorom,dobosima,bez anlasera.Jedino kazem da je imao elektronski regler i mozda paljenje.Inace onaj 500 iz prethodnih postova  je po Enfieldovom sajtu potpuno serijski model Continental GT
http://royalenfield.com/continentalgt/images/gallery/big/royalenfield-continental-GT-gallery-image-4.jpg
Друштво за заштиту од животиња

perlx

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Decembar, 2013, 17:08
ne umes da kurblas....pogotovo se ne kurbla u patikama....postoje cizme.....mada ako znas....a pokazao sam ti....mozes i rukom KTM da upalis....ako znas..
Jos malo da dobijem na kilazi pa ce lakse ici.

Zverinjak II


Zverinjak II


ЯЭВОЛУТИОН

nemoj bre to da mi radis sa ovim laverdama
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Nisam davno video neku Laverdu.Mozda Iva  ima jos uvek?
Друштво за заштиту од животиња


ЯЭВОЛУТИОН

jedi bre govna.....os cuka da mi stane...idi bre
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac


Hohštapler

Ja jako volim RE motore..
Nisam nikad ni seo na jednog, jednog sam samo video parkiranog, ali sam gledao po YT milion klipova oko njima,  ali sve je poèelo nekim dokumentarcem o fabrici i istoriji...
Imaju prelep dizajn i prelep zvuk. 
Rado bi imao jednoh ovog kao CR u gara¾i..
Kontam da nisu ni skupi, jel ima neki diler u evropi?  Koje su cene?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

metarex

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 14 Decembar, 2013, 23:29
Ja jako volim RE motore..
Nisam nikad ni seo na jednog, jednog sam samo video parkiranog, ali sam gledao po YT milion klipova oko njima,  ali sve je poèelo nekim dokumentarcem o fabrici i istoriji...
Imaju prelep dizajn i prelep zvuk. 
Rado bi imao jednoh ovog kao CR u gara¾i..
Kontam da nisu ni skupi, jel ima neki diler u evropi?  Koje su cene?

http://www.royalenfield-deutschland.de/modelreihe/articles/royal-enfield-continental-gt-535-efi.html
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Hohštapler

Hvala Metarex  [cheers]

Boga mi, 6500e, nije ni malo... mislio sam da je manje.
I lep¹i mi je od onog MotoGuzzi-ja ¹to je u PGSu u NSu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.