Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Gvozden

Evo par motora....














Obecao sam da cu slikati, rep kod cafe-a je zelja vlasnika inace da sam mogao , radio bi sa Farbachem onaj kraci ( ne kao kod onog suzukija) i sic sa 3 stepa..blabla.. Gran kod standarda ide na reparaciju ovih dana...km je orginalna kod oba motora...

Eto za filozofe, mi iz provincije cackamo iz ljubavi  motore koji nisu SBK i koje smo kao klinci voleli.... a te nove  za fin kes popravljamo...

Gašpar

Jao video sam ih uživo, izgledaju perfektno.

ЯЭВОЛУТИОН

@provincijalac

a kad ce moje nalepnice....srecom decka kurac zabole za nalepnice jer zna da kad ja nesto obecam, onda i ispunim....nego NALEPNICE.....jebote, o da je bilo prosle godine....znam da tebe zezaju, ali ako si uhvato pelcer....teras me da dodjem gore da te napijem i nagovorim da odstampas jebene nalepnice....ako si zaboravio o cemu pricam, znas to su one dve bordo fleke sa crnim rasterom za fazera S2....:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden


Peki

A uuuuuu....moæno izgleda  [clapp]

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Andreja

Jebem ti ¾ivot... Prelepa je Inazuma.
___________________________
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

OVO IZNAD NIJE CAFFE RACER....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Nije ali po¹to mi se mnogo svideo a nemamo temu "classic racer", pomislih da ne bi bilo lo¹e da ga ubacim ovde :)

A i 'ebe¹ ga, skini mu fairinge i eto ti ga cafe  ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Moj kom¹a iz zgrade æera neku Inazumu ¹to je sam sreðivao, neki blober-kafe rejser krosover:





Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Slabo poznajete komsije kolega.Vlasnik motociklla je mali Bora.Inace je ovo njegova Inazuma 1200  ;D
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Pa nisam ne¹to preterano dobar sa njim, upoznali smo se upravo zbog motora, poprièali par puta, al kao i uvek, ja ime nisam zapamtio...   [doh]
®ivi u zgradi do moje, a motor dr¾i kod nas u gara¾ama, tu je valjda na¹ao neku gara¾u koju iznajmljuje ili ¹ta li, nisam najbolje razumeo.
Nisam siguran dal je 1200cc ili 1300cc, sad ne merem da se setim nikako! :)
Fino je on to sredio ako mene pitate, taman kako treba  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Citat: El Jefe poslato 03 Oktobar, 2013, 11:33
Slabo poznajete komsije kolega.Vlasnik motociklla je mali Bora.Inace je ovo njegova Inazuma 1200  ;D


Nismo ni sumnjali da je mali !!!

srbac

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Oktobar, 2013, 10:30
OVO IZNAD NIJE CAFFE RACER....



Ovo je Racer koji ne pije Cafe !!!

ЯЭВОЛУТИОН

A ova inazuma mi se nikako ne svidja...lepsa je u originalu....sediste je previse tanko, auspuh je prevelik....ako je cilj bio da bude drugaciji, onda o.k....ali ni ovo nije caffe racer....mogao bi biti neki bobber.....ili project.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Oktobar, 2013, 23:15
A ova inazuma mi se nikako ne svidja...lepsa je u originalu....sediste je previse tanko, auspuh je prevelik....ako je cilj bio da bude drugaciji, onda o.k....ali ni ovo nije caffe racer....mogao bi biti neki bobber.....ili project.....

slazem se sa tobom. ova imazuma je nesto posebno ali nije niti cr niti bobber. ca cr je predebo a za bobbera predugacak... jbmliga kako god da okrenes ipak upada u oci [neampojma]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Gvozden

Pravi rad, interesuje me samo kod tih totalki ( reustauracija) sta rade sa radilicama? Ako je sve bilo razjb. verovatno su i svi ostali lezajevi pratili to stanje.....
Vidim da je ovaj isto stavi kovane Wiseco ( sto bi recimo i ja stavio da je malo vise $$). Ko radi tamo balansiranje i navarivanje? Znam da u SAD ima vise firmi koje to odlicno rade da ih ne navodim sad....

Evo jos jedna honda koja otkida sa nekim sitnicama ( far, rep , silueta celog motora)....
CB750 Cafe Racer "ElGato" from Start to Finish

juga


Zverinjak II