Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

abarth

Ma va¾i. Znam i ja google da koristim. Neki koji lièi na te slike koja sam stavio. Samo da je ravan kad se gleda sa strane.

ЯЭВОЛУТИОН

ma ja iz glave...uzimali smo za slobu tatooa rezervoar blatobran i kasete za Guzzia t3 850....a ovakve tankove tesko....uzmi pa pravi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

abarth

Ili æu iseæi ovaj postojeæi, mada bi vi¹eo voleo neki pribli¾nog oblika pa da ga prilagodim.

abarth

Work in progress...  :D


metarex

 [balavi] [balavi]

[attachment deleted by admin]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo


Damnmoto

kako dobro zgledaju ovi tockovi!

MIGE

uffffff....kako volim ovakve mopede....  [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [vrucina] [vrucina] [vrucina]

farbach

Citat: Damnmoto poslato 30 April, 2013, 01:02
kako dobro zgledaju ovi tockovi!
treba mi skoro 400 e za dve takve gume, pa se odlaze.

MIGE

Citat: farbach poslato 30 April, 2013, 09:14
Citat: Damnmoto poslato 30 April, 2013, 01:02
kako dobro zgledaju ovi tockovi!
treba mi skoro 400 e za dve takve gume, pa se odlaze.
uhhhh,cijena,prava sitnica
pokazao ja drugaru slike ovakvih motora i rece mu koje su cifre za delove...otprilike...kaze on da ne vidi sta je tu skupo kad pola delova fali  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] (mislio je na oklop,blatobrane,itd) ....ljudi koji ne znaju za ovakve motore,deluje im da je jeftin...on skuplji 3-5 puta od novog R1  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Zverinjak II

.

[attachment deleted by admin]

krsta63


pit



Cigla i ne izgleda tako lose.

krsta63

Nekoliko puta sam prilazio mojoj stoki sa brusilicom u rukama (normalno, sa jednim poluzatvorenim okom i isplazenim jezikom).  Stopirali su me ukucani vristeci kako je motor star samo nekoliko godina. A tako malo je trebalo da se doradi.....

pit

Ako mislis na Ducatija trebali su da te puste... :P :P :P

krsta63

 [ludak] sa godinama sam postao jos bandoglaviji, vise nista nije uticalo na mene, ni vriska, ni zapomaganje.... [zvizdi]


srbac

Citat: farbach poslato 30 April, 2013, 09:14
Citat: Damnmoto poslato 30 April, 2013, 01:02
kako dobro zgledaju ovi tockovi!
treba mi skoro 400 e za dve takve gume, pa se odlaze.


Lice mi na gume od stare Bube...