Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

farbach


metarex

Citat: Zverinjak II poslato 07 Mart, 2013, 23:11
.
da!!!! custom wolf!!! tip je specijalizovan pretezno na fightere ali ovo je vrh!
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Zverinjak II

.

[attachment deleted by admin]

Havarisan

Citat: revolution poslato 01 Mart, 2013, 21:49
aj slikaj ...ja kao veliki poznavalac menjaca iz prahistorije cu ti dati konacni sud o modelu....:)



[attachment deleted by admin]

krsta63

Citat: Zverinjak II poslato 08 Mart, 2013, 19:16
.
Napuljska Alfa, cest projekat kod Bugara i Rusa

MIGE

Citat: revolution poslato 01 Mart, 2013, 23:06
Citat: Zverinjak II poslato 01 Mart, 2013, 22:42
Kod mladjih motorciklista postoji relativno slabovidno sagledavanje motociklizma.Veæina nema odgovor na to pitanje.
Modeli koje pominjete, vozite i sagledavate kao motocikle ,pretezno sva produkcija sa oznakom "R", to su SPRAVE a ovo ostalo su motocikli.
To bi bila osnovna podela. [hello]
ili kako neko rece "motorcikl je prevozno sredstvo na dva tocka koje ima motor i ne tezi da te ubije"
motorcikl se prvo voli a onda vozi...kako bi voleo da mi gosn revo napakuje neki CR i da me bog vidi...i da,vozio bih ga jednom nedeljno,onako za svoju dusu...i ostavio unucima na poklon...eto,to bih voleo....

Zverinjak II

Bogami, ja bi`  t0 ter`o  svaki dan. :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Havarisan poslato 10 Mart, 2013, 01:52
Citat: revolution poslato 01 Mart, 2013, 21:49
aj slikaj ...ja kao veliki poznavalac menjaca iz prahistorije cu ti dati konacni sud o modelu....:)


deluje kao menjac od triumpha  iz vremena speed twina ..mozda kraj cetrdesetih....slican je kao kod modela t6 thunderbirad, ali mi se cini da je za kruti ram...
http://i582.photobucket.com/albums/ss263/ironpan65/Pre-unitGearbox.jpg.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan

to je to cini mi se.

Havarisan


ЯЭВОЛУТИОН

Sta ti se cini...kad ti ja kazem to je to...amin

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

pogledaj oznake na menjacu...kucane su odozgo...t pa neki brojevi....trebalo bi da se gadjaju ili da su slicni onima koje navodi ovaj na sajtu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan

od oznaka sam video samo prva, druga, neutral...


p.s. sad sam isao da vidim TE46470

Zverinjak II

Znaèi, amin....

[attachment deleted by admin]

AndreyRR


AndreyRR


perlx


MarkoMZ

 :o brutalno izgleda!
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

MarkoMZ

 8)

[attachment deleted by admin]
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!