Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

metarex

Citat: farbach poslato 28 Februar, 2013, 16:18
@Pit
za mene je svrha restauracije - restauracija. Kada zavrsim vise me ne interesuje, dodje nova zanimacija. Jedino sto sa godinama trosim vise  litara vode za pranje nego benzina za voznju, i vise gledam motor, nego sto gledam sa motora.


e to je to! to je kao moj gsx550l. jos malo pa na prodaju. nije jos stigao do veterana al mu ne fali mnogo. kada neki projekat zavrsis on na neki nacin izgubi svoju car...
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Zverinjak II

Auu, vidi dedu...

MotoManijak

ja ne bi znao ta cu sa tim sranjem i na poklon da ga dobijem
da ga vozim sigurno ne bi
a gledaju ga verovatno jer lici na frankistajna

farbach

I K9 ce jednog dana biti frankestajn, i to nece biti cudo, nego ce cudo biti sto ce ti biti lep, a deca nece moci da se nacude - sta tu ima lepo.

ЯЭВОЛУТИОН

K9 nikad nece biti lep......ja i dalje imam problem da razlikujem 2003 od 2012.....skini im plastike i treba biti pozavaoc materije da procenis koje je godiste....
@NSU rennmax
sto tu nisu stavili plekani ram i centralni amortizer.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan

cini mi se da imam neki menjac koji mi 90% lici na ovaj kao sa tvoje BSA

ЯЭВОЛУТИОН

aj slikaj ...ja kao veliki poznavalac menjaca iz prahistorije cu ti dati konacni sud o modelu....:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

Kod mladjih motorciklista postoji relativno slabovidno sagledavanje motociklizma.Veæina nema odgovor na to pitanje.
Modeli koje pominjete, vozite i sagledavate kao motocikle ,pretezno sva produkcija sa oznakom "R", to su SPRAVE a ovo ostalo su motocikli.
To bi bila osnovna podela. [hello]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Zverinjak II poslato 01 Mart, 2013, 22:42
Kod mladjih motorciklista postoji relativno slabovidno sagledavanje motociklizma.Veæina nema odgovor na to pitanje.
Modeli koje pominjete, vozite i sagledavate kao motocikle ,pretezno sva produkcija sa oznakom "R", to su SPRAVE a ovo ostalo su motocikli.
To bi bila osnovna podela. [hello]
ili kako neko rece "motorcikl je prevozno sredstvo na dva tocka koje ima motor i ne tezi da te ubije"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lord_oblivion

(ako ne shvatimo bukvalno predhodno) Pa u èemu je onda dra¾ voziti isto ? (nekikuracsmajli)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

metarex

Citat: lord_oblivion poslato 02 Mart, 2013, 04:55
(ako ne shvatimo bukvalno predhodno) Pa u èemu je onda dra¾ voziti isto ? (nekikuracsmajli)
Partibrejkers - Hoæu Da Znam (original)

biti isti , biti poseban, biti slobodan, biti samo svoj
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

krsta63

Kad smo kod agilnih motora koji ne zele da te ubiju, pravi predstavnik:

Zverinjak II


Gvozden

eee ovo je sushtina....sve je potrefio i boju a tek share.. [thumb_up]

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

K0le

mali doprinos, jest' da je u pitanju inline-four, al' opet  [balavi]

[attachment deleted by admin]

Zverinjak II