Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Gvozden

Dokoni Pite... nema se novaca, niko nece crash barove iz radionice, dan mema pekara da im pravim svetlece reklame.... tesko..
NEgo ima li ovo negde da se kupi!? Kvacilo....
http://raresportbikesforsale.com/wp-content/uploads/2009/04/86gsxr7.jpg

farbach

Citat: pit poslato 28 Februar, 2013, 01:39


Koji ste vi metuzalemi..
To oni, nemoj mene mesati.

pit


    Pa misim stvarno...pricaju o nekim mrtvacima iz proslog veka...o nekom masinama davno zaribalim...jbt 21 vek je.....mi mladi slabo razumemo te stvari.
     A i ovaj Krsta od kad ga znam sklapa tu CBX .....'''PROJEKAT JBT''....Kad ce vec jedno das ugleda svetlo dana....da vidimo i to cudo.l

farbach

Znas kako oni dele Honde na nove i stare?
Ima stara sa jednom bregastom i nova sa dve.

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

¹tampar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 27 Februar, 2013, 23:03
Stampar sigurno ima koju lepu da kazhe u korist Laverdi... ;)


hehehe...davno be¹e

¹tampar

#326
Citat: krsta63 poslato 28 Februar, 2013, 00:53
Ovu sam reparirao dva meseca. Predhodni vlasnik je navalio na sljivu i zaboravio 12 godina. Posle toliko truda sam shvatio da to nije za mene.
A kvacilo, nista potresno, normalno, malo tvrdje

Neodoljivo me podseæa na moju 1200 TS,nije valjda broj rama bio 2552??

El Jefe

I moja 500s zavrsila u Australiji.Ostao mi izduv od nje negde u podrumu.I centralni stender.
Друштво за заштиту од животиња

Gvozden

Nikako vam ugoditi, ako je Yamaha crosplane onda je to R i papuce ako je neka cevasta azdaja onda metuzalemi.....
Jedan baca u Idjosu svaki dan pijan pa kad dodje kuci, povraca, glava ga bole, zena prinosi lavor, obloge kuka po kuci, E dafina sta si sebi dozvolila, pa se okrene Baci pa ga pita: Jal a shto tolko pijesh!?
On onako mamuran promuklim glasom sa kreveta vice : Zato sto volem!!
E moj Pite, Zato sto volem!

metarex

#329
Citat: pit poslato 28 Februar, 2013, 10:07

    Pa misim stvarno...pricaju o nekim mrtvacima iz proslog veka...o nekom masinama davno zaribalim...jbt 21 vek je.....mi mladi slabo razumemo te stvari.
    A i ovaj Krsta od kad ga znam sklapa tu CBX .....'''PROJEKAT JBT''....Kad ce vec jedno das ugleda svetlo dana....da vidimo i to cudo.l

druze lako je danas otici i kupiti nov motor. ipak je ovo 21. vek. fora je nekog "metuzalema" restaurirati i vratiti mu zivot. onda si ponosan na sebe jer si nesto uspeo. za mene bar nije uspeh izvaditi iz dzepa 15k jevreja i kupiti novi motor. to moze (skoro) svako. a CBX je masina i dan danas. restauracija je hobi u kojem se uziva. mozda i ti jednom resis da nesto budzis pa ces onda da shvatis
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

bokilic

Citat: Zverinjak II poslato 28 Februar, 2013, 00:04
Imao Baljoza Laleta, kupio od Psiha po¹to ju je ovaj uparkirao u seksi ¹op ali kroz izlog...
zar nebese to rastko bosch, zalepio u izlog u  sexi ¹op ..ja se vozio na njoj ko klinder :) bas njegovoj,tog coveka nisam video,,20god...
brmmmm

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: farbach poslato 28 Februar, 2013, 10:13
Znas kako oni dele Honde na nove i stare?
Ima stara sa jednom bregastom i nova sa dve.

Stara Kawa ima radilicu na rolnice a nova na gliko
stara Suza isto.....dakle ima tu neke istine

stara yamaha je bila 2t  nova 4t...eto razlikuje se samo u slovu :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bokilic poslato 28 Februar, 2013, 15:16
Citat: Zverinjak II poslato 28 Februar, 2013, 00:04
Imao Baljoza Laleta, kupio od Psiha po¹to ju je ovaj uparkirao u seksi ¹op ali kroz izlog...
zar nebese to rastko bosch, zalepio u izlog u  sexi ¹op ..ja se vozio na njoj ko klinder :) bas njegovoj,tog coveka nisam video,,20god...
Psyho..posle vozio k75 i slikovo se u spotu van goga...anaj lepi sa vrizurom na V
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

Citat: metarex poslato 28 Februar, 2013, 13:13
Citat: pit poslato 28 Februar, 2013, 10:07

     Pa misim stvarno...pricaju o nekim mrtvacima iz proslog veka...o nekom masinama davno zaribalim...jbt 21 vek je.....mi mladi slabo razumemo te stvari.
     A i ovaj Krsta od kad ga znam sklapa tu CBX .....'''PROJEKAT JBT''....Kad ce vec jedno das ugleda svetlo dana....da vidimo i to cudo.l

druze lako je danas otici i kupiti nov motor. ipak je ovo 21. vek. fora je nekog "metuzalema" restaurirati i vratiti mu zivot. onda si ponosan na sebe jer si nesto uspeo. za mene bar nije uspeh izvaditi iz dzepa 15k jevreja i kupiti novi motor. to moze (skoro) svako. a CBX je masina i dan danas. restauracija je hobi u kojem se uziva. mozda i ti jednom resis da nesto budzis pa ces onda da shvatis

       Druze ovo se odnosilo na Krstu i Gvozdena...sa Krstom sam drugar uzivo i vozimo se zajedno.....sa Gvozdenom sam virtuelni drugar za sada...mada on stalno obecava da ce da dodje u Nis pa nikako da nadje vremena.A ja znam vazdan tih metuzelam oltajmera gde ima.....i to za male pare.Ali njega nema pa nema.
      E sad sto se tice starih motora i cafe racera...pa naravno da se i meni to svidja ...kome normalnom bi moglo da se ne svidja.....i ja donekle razumem ove sto se bave restauracijom istih i cenim njihov napor da iz niceg naprave nesto.Ono sto ne razumem je sta posle sa tim....odloziti ga u garazu i paliti jednom mesecno i hvaliti se sa njim drugarima.Realno mnogo truda i novca zahtevaju ti projekti da se dovedu do perfekcije a satisfakcija koja sledi posle toga je minimalna...ako kapiras sta ocu da kazem.Taman posla da sam hteo da omalovazim neciji trud.

bokilic

Citat: revolution poslato 28 Februar, 2013, 15:19
Citat: bokilic poslato 28 Februar, 2013, 15:16
Citat: Zverinjak II poslato 28 Februar, 2013, 00:04
Imao Baljoza Laleta, kupio od Psiha po¹to ju je ovaj uparkirao u seksi ¹op ali kroz izlog...
zar nebese to rastko bosch, zalepio u izlog u  sexi ¹op ..ja se vozio na njoj ko klinder :) bas njegovoj,tog coveka nisam video,,20god...
Psyho..posle vozio k75 i slikovo se u spotu van goga...anaj lepi sa vrizurom na V
ja ga znam kao bosch...da imao posle bmw,,,i jos neko tu drustvane poznavao...eh..stara lepa vremena...
brmmmm

farbach

@Pit
za mene je svrha restauracije - restauracija. Kada zavrsim vise me ne interesuje, dodje nova zanimacija. Jedino sto sa godinama trosim vise  litara vode za pranje nego benzina za voznju, i vise gledam motor, nego sto gledam sa motora.

pit

Citat: farbach poslato 28 Februar, 2013, 16:18
@Pit
za mene je svrha restauracije - restauracija. Kada zavrsim vise me ne interesuje, dodje nova zanimacija. Jedino sto sa godinama trosim vise  litara vode za pranje nego benzina za voznju, i vise gledam motor, nego sto gledam sa motora.



       To sam ukapirao odavno...i vido sam da ljudi posle restauracije maltene zaborave na isti ili ga prodaju.

krsta63

Kao klinja sam rasturao igracke, sada ih sastavljam  ;D A kada je sastavim, poigram se malo ... i bacim
A voznja, kada sam besan, kao bombona za smirenje

ЯЭВОЛУТИОН

Kakko rece neki moj drugar....radio sam mu neku forku 750....ovo je ko nadrkana japanka u kimonu...oko nje mogu da stoje manekenke, ali i dalje svi gledaju u nju....a ja , ja je zajasem i mahnem ovima sto mogu samo da gledaju. Inace stare motore voze ljudi koji imaju MBS...multiple motorcycle syndrom....imaju bar jos neki motor...obicno vise od 3 :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

m.mitar

Citat: revolution poslato 28 Februar, 2013, 19:07
Kakko rece neki moj drugar....radio sam mu neku forku 750....ovo je ko nadrkana japanka u kimonu...oko nje mogu da stoje manekenke, ali i dalje svi gledaju u nju....a ja , ja je zajasem i mahnem ovima sto mogu samo da gledaju. Inace stare motore voze ljudi koji imaju MBS...multiple motorcycle syndrom....imaju bar jos neki motor...obicno vise od 3 :)
Paaaaa.... ;D