Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ma to vise nema da se kupi ni za lek....da je nisam platio 1500 marake pre mnogo godina...tamo 92 ili 93...sada je ne bi nasao.....a da se nisam omlatio o Yuga 95 gde bi mi kraj bio....a taman sam stavio nov klip i karike,uradio gl;avu sa vecim ventilima, nove lezajeve radilice, ceo menjac pretresao,.....a onda sam mu jebao kevu...jos mi dusa place....prednja felna ko pereca...a bila od norton commanda...dual dobos..niklovnaa ...sijala ko pasija muda...a zadnja original koje je pocupala zice iz dobosa....zadnja viljuska ukrivila nosace na ramu, a i ona se iskrivila ko kifla.....pukli trouglovi viljuske.....rasulo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

ali Laverde 750...motor od dva cilindra...........ne mozete da shvatite koliki je to agregat...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

jbg srce oce dupe klokoce.....
Voleo bi ja.. ne bi se bunio....

AndreyRR


metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Zverinjak II

Gvozdene,Laverda je do OO!!!Jedina mana tih motora je da je pretezno za levoruke ljude.Ko nema jaku levicu ,nemere ¹altovati koliko je tvrdo kvaèilo.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Zverinjak II poslato 27 Februar, 2013, 22:30
Gvozdene,Laverda je do OO!!!Jedina mana tih motora je da je pretezno za levoruke ljude.Ko nema jaku levicu ,nemere ¹altovati koliko je tvrdo kvaèilo.
Rdjavom kurcu i dlaka smeta...ili...da je drkadzija na vreme koristio i levu ruku, ne bimu bilo tvrdo kvacilo :)
p.s.
Ja bih za jednu 750 vezbao levu ruku....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Laverda - motor za Bori¹u.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hohštapler

Stampar sigurno ima koju lepu da kazhe u korist Laverdi... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam vozio neku 500...nista spektakularno...zadnju 1000 j koju sam vozio je bila od pokojnog Cemze...dok je bila crna....malo pre nego sto je uzeo...jebote...pokojni Bugi....davno bre bese to....posle toga sam video par rasturnih a kako sam cuo prosle godine je dosao neki australijanac i pokupovao sve od 3c Laverdi sto je nasao u srbiji...14 ili 17 komada....u kontejner i u Australiju.....valjda da jasu kenguri..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

Imao Baljoza Laleta, kupio od Psiha po¹to ju je ovaj uparkirao u seksi ¹op ali kroz izlog...

Gvozden

Bile dve u Kikindi, jednu srebrnu Jotu smo cepali po ceo dan i pazili da nam ne polomi noge ako nam iskliza... Prvi motor koji nam je punio gace kako je ishao i skinuo djanu od... od mnogo na km/h. posle toga su se redjali japanci...pa po koji italijan...
Belu je pokojni Dragisa Bugarski Ceda , prodao nekome dole niz Nishavu...
I kakva drama za kvacilo, posle 4 guzija mogao sam flashu da lomim levom :)  [blahblah] [blahblah]  ;D

krsta63

Ovu sam reparirao dva meseca. Predhodni vlasnik je navalio na sljivu i zaboravio 12 godina. Posle toliko truda sam shvatio da to nije za mene.
A kvacilo, nista potresno, normalno, malo tvrdje

krsta63

Citat: Gvozden poslato 28 Februar, 2013, 00:50
Bile dve u Kikindi, jednu srebrnu Jotu smo cepali po ceo dan i pazili da nam ne polomi noge ako nam iskliza... Prvi motor koji nam je punio gace kako je ishao i skinuo djanu od... od mnogo na km/h. posle toga su se redjali japanci...pa po koji italijan...
Belu je pokojni Dragisa Bugarski Ceda , prodao nekome dole niz Nishavu...
I kakva drama za kvacilo, posle 4 guzija mogao sam flashu da lomim levom :)  [blahblah] [blahblah]  ;D
Jotu je pokojni Rcko kupio, pre toga je imao malu, 500. Ovu sa fotografije sam kupio (doneo) iz Negotina. 1200 TS. Ram peskaren, svi srafovi hromirani, da, i izduvne grane. Motor otvoren i repariran. Namucio sam se ....a nista.

Gvozden

A ko mi je ispred nosa drpio onu martinku od Amora cccccc  [doh]
Jedan Nico Baker je bio kod Pere, kod Cede onaj 1300 izmedju ostalih ludila i ja sav hepi skontam da je kod Amora ostala honda.
Da idem po cbx-a kad ono prc... :( ....... "kupio neki kosharkash...ima svashta i onaj tvoj z900 jebo te on..." hehehehe (sex se odnosi na moju opsednutost z900)

krsta63

Za Martina smo hteli da se pobijemo pri kupovini. Amor se toliko naljutio da na kraju nije hteo da mi proda vec je dao za mnogo manje para
Baker je malo kasapljen, izasao je sa GPX masinom pa su kasnije umuvali u ram drugu
A za Z900, ufff. nosim kawu u srcu. Na zalost zivoi je qrva, uvek dobijes ono sto ne zelis

Gvozden

Mene otadzbina zvala jubilarno 2x i nisam mogao da eskiviram i tako od Buca umesto da mi je ostavi ( kao sto je bio dogovor)  , proda , mislim Amoru.. Jedan ili dva lezaja sku bila losha. Ali to nije bilo ni toliko vazno...
Posle svih egzotika Murene, BAgere, Morisa to je bilo neshto sto se moralo imati.... KAwu1300 su Dragisi oduzeli, neka mucka sa papirim, zjb ga taj lik. BAker je otisao dalje, Mi smo nastavili da pravimo springer vile i sl zajebancije dok se nismo opametili... Posle se dugo pametovalo o italijanima, englezima, dunstallu i sl zajebancijama u Daytona cafeu....
Sto rece Farbach nije tad bilo bolje nego zal za mladost.... moguce...sve je moguce..

pit



Koji ste vi metuzalemi..