Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Gvozden


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: MIGE poslato 23 Februar, 2013, 21:37
revo,koji je to moped na slici??  [klanjam_se] :o [neampojma]
koji je po tebi najzahvalniji motor za preradu u cr a dostupan kod nas za neku normalnu kintu?
Ja bih gadjao sr500 ili sr400...najmanje je ulaganje....ili xs400....xs650 je vec preskup.....a inacemoze od xl600, xt500, 600...ktm, klr650, ma od svega sto je jedan i dva cilindra i ima klasican ram.....najlepse izgleda od matorih motora...ali su noviji (oko 80 ih) dostupniji.....
Kod mene je u planu i kasnija zamena felni sa nekim zicanim 17 od supermotoa, i korpa kvacila sa pogonom na kais....
viljuska nije morala ovako debela, radi o one od 35, 36 milimetara...ne trebaju ni dva diska napred....
@Mige
Proces je dug i skup...i nije preporucljivo da ulazis  u njega ako nemas motor koji je registrovan sa strane....

@Detergente
Nemoj nikada da se zajmis kod majstora...visoka je kamata
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

Jel se meni cini il si ti izbacio malo taj tocak nazad u tom rigid-u!?

perlx

Rezolucijo to su jevrejska posla [neampojma]

Nego sklopi vise GW  [balavi]

ЯЭВОЛУТИОН

Da al
Citat: Gvozden poslato 23 Februar, 2013, 22:04
Jel se meni cini il si ti izbacio malo taj tocak nazad u tom rigid-u!?
da ali ga vracam tih dva santima nazad sa viljuskom....cini se da je mnoigo izbacen zato sto sam rep povukao napred...jos nisam siguran da ce sve tako stajati...pitanje je za koje se pozicije odlucim...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

rep je do jaja,ali stopaljak je ocaj  ;D,cini mi se bice dobar cafe

ЯЭВОЛУТИОН

Stopaljka je od honda a imamo jos par opcija...inace je rep od Kawe Untracka....trebao bi malo da se suzi....ili da se tank prosiri....i dalje smo u fazi nabacivanja dok ne resimo biciklistiku ....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

#267
Sto ne ostruzesh stopaljku kao kod starih WWii vozila, ono po pola da se vidi ...
http://us.cdn3.123rf.com/168nwm/derausdo/derausdo0608/derausdo060800031/510093-tail-of-vintage-car.jpg
Ja kad imao josh malo alata... i malo vishe vremena.... ihajj ideja... hehehee

metarex

Citat: revolution poslato 23 Februar, 2013, 22:49
Stopaljka je od honda a imamo jos par opcija...inace je rep od Kawe Untracka....trebao bi malo da se suzi....ili da se tank prosiri....i dalje smo u fazi nabacivanja dok ne resimo biciklistiku ....
ja bi mu turio vako nesto
http://www.louis.de/_30b666cbf285c525445c99c039442ebeb0/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10034076
imam osecaj da je rep prekratak. par santima nazad i bilo bi extra!
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

kao sto rekoh menjam zadnje vesanje..stavljam viljusku i amortizere...bice tocak par santima jos unutra, pa cu onda da pomeram i rep u zavisnosti od toga....naravno i zavisi i gde cu pozicije da stavim....ako budu trkacke morace rep dosta nazad, a ako stavim klsaicne onda vrlo malo...par santima....stopki ima par opcija....ova izgleda bolje nego neka brit classic koju imam...ova mala bubuljica mi se ne svidja jer je mala.....postoji cak verovatnoca da promenim ceo zadnji rep i da pravim stopku od klirita....videcemo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Gvozden

Kad zanat predje u umetnost....

m.mitar

Citat: Gvozden poslato 25 Februar, 2013, 01:02
Kad zanat predje u umetnost....
+ dobar alat i masine za obradu! [klanjam_se]

Gvozden

Probaj tig.. samo ce ti se kasti.... Ja prvi gledam u mm svaku "baricu" al ovo... Ovo ne moze svako.

ЯЭВОЛУТИОН

meni ovo lici na mesing...hartlot....mada mi nije jasno kako ovo izvodi  :o :o :o :o
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Meni lici da je taj majstor vario u nekom brodogradilistu stotine kilometara vereva, pa mu ruka radi ko pisaca masina kad ide novi red, samo secne i propadne za taj red.
Taj i kad spava tako vari, majstor je majstor!!!!

Taraba

Koji vam je kurac, to je Laziæ radio. On je pro [joint]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Zverinjak II

Nekada su se hardletovali ramovi

metarex

Citat: revolution poslato 25 Februar, 2013, 10:19
meni ovo lici na mesing...hartlot....mada mi nije jasno kako ovo izvodi  :o :o :o :o
izvesti nije problem, radis kap po kap. objasnjenje : zadrzavas se na jednom mestu cirka sekundu( zavisi od debljine materijala) i kada se stvori pravilna kap ides na rub iste itd..
i meni se cini da je ovo hartlot. cudna zuckasta boja za aluminijum
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo