Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.


Gvozden

U bree...kakav trip... Na ovo bi bilo vredno baciti sate.....Taj drugi je vrh, bas zato sto nema moto mashinu..... Tu bi ona cigla od BMW-a bila mama za ubaciti...

metarex

kako se ovo vozi?
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

ja to ne bih vozio////drzao bih ga u dnevnoj sobi//////
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

I ja bih ga drzao u sobi , ali ako bi se zajebavao onda ovako... posto su mi svi pajtosi u cnc svetu...
http://images.motorcycle-usa.com/PhotoGallerys/xlarge/2wd-yamaha-r1-5.jpg

UFF

za dnevnu sobu je poster
a sve pare u motor za svaki dan

bar za mene je tako dok ne postanem milioner ;)

metarex

ja bi to vozio ali...... KAKO???? [neampojma] ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Zverinjak II

.

[attachment deleted by admin]

Gvozden

AL je upakovan falkonac..... za medalju....

Bishke

ovaj drugi ima USD engine [rofl]
You should do one thing every day that scares you

UFF


srbac

Ne moze da zariba bregasta nikad, e sad za radilicu to vec nije sigurno... [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

vec vidjenu u avionima u ww2....i na motorciklima je vec vidjeno...ali uvek mi je intresantna ideja o NAOPAKOM agragatu...idealno za Lazica
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II


Zverinjak II


ЯЭВОЛУТИОН

nije mi jasna tvoja fascinacija ovom italijanskim lomovima.....ducati razume, laverdu volim, mv agusta (ona stara) je fantasticna, ali guzzi samo u obliku V2 i sa vise od 700 ccm.....ajde "kupi" nesto od Viktora da se malo smejam i ja tebi :) i onako kuka kako neces da kupis nista od njega....a znate se sto godina.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

Pa ba¹ zato i ne kupujem ni¹ta, znamo se.Jo¹ kada vidim ¹ta si ti sve kupio od njega.... [glavazid]
Falkon sam kacio kao i CX 500 zato sto su fotke dokaz da od retko ru¾nih motora mogu da se naprave izvanredni projekti.

misa-pei

Be¹e neki èovek (ala sam poèeo :D), Raca, mislim, ¹to je tu na Vidikovcu, Skojevsko ili tako ne¹to, pravio je od Falkonca neku munju. Meni je prodao zadnji originalan toèak, jer je sebi stavljao neke livene felne, valjda. ©ta bi sa tim?
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

otislo u dzigericu.....kao i vecina projekata doticnog.....
@Zverinjak II
Da bi doslo do  trgovine morao bi neki kesh da igra neku ulogui...ovo je robna razmena....dam ti kilo aluminijuma i 200 grama pameti za 100 kila gvodja.....
p.s.
Aj ti zavrsim cadjvu slona da pravis ovo
http://lh5.ggpht.com/_YQuhcoHLoPc/TDNQI-RahEI/AAAAAAAAChA/fpqQD-8wbe8/s800/IMG_9401.JPG
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

abarth

Poèeo projekat Ducati Pantah cafe racer.  [yahoo]  Evo poèetno stanje i èemu se odprilike nadamo...