Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

gogo42

sad se treba raspitati za taj ram ako su na njemu izvarene te cijevi! To se da ispjeskariti i iskoristiti ponovo!!!
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Bishke

Ko zna gde je to zavrsilo....

verovatno stoji negde u supi kao jos gomila tomosa
You should do one thing every day that scares you

Damnmoto



metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Gvozden

Auuu ovaj je izuo....samo felne su kreditna linija kod nas na 73 meseca grejs prva godina dok sklapas....

Zverinjak II

Citat: misa-pei poslato 08 Februar, 2013, 02:10
Citat: Zverinjak II poslato 07 Februar, 2013, 20:08
Da.da.Automatik je bas kompatibilan za tvoju visinu.Da se nadovezem na temu.`80-ti je u gradu bilo dva automatika sa Elektronikovim masinama a ram je bio ojacan tako sto je preko postojeceg rama -rezervoara dovarena mreza cevi ala Ducatijev ram.Naravno i trapovi su bili zamenjeni, pamcenje me ne sluzi da li su bili elektronikovi ili od BT-a.To je vozilance.

Jeste, bio je zeleni jedan, vozio ga Fanðelija pravio ga Buga (èini mi se). I¹ao je kao ðavo. Za drugi sam èuo, ne znam ko ga je pravio.
Elektronikova ma¹ina, mono amortizer, ne sæam se od èega je bila vilju¹ka i koènica.

Tako je Mi¹o, stari bajkeri znaju !

ЯЭВОЛУТИОН

Misa nije stari bajker...on je samo Stari...i ordinirao je po centru...jebi ga gradsko dete :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Zverinjak II


Damnmoto


UFF


Zverinjak II

Ma mo¾e, uf i uff i uf-uf...gledam u motor i pla¹im se da ruka ne krene sama da uf-uf-ufa i ode sve u ......uf. ;D
Dugo bi se volele naravno, mislim na motor a ne na Uff-a. :P

srbac

Izgleda da ce UFF, UFF staviti na spisak i peti motor, starijeg godista,  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Gvozden


Zverinjak II


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

Nama Baèu¹ke...

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo