Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


Peki



Damnmoto

 [balavi] [slavlje] [slavlje]  [klanjam_se] [kralj] [kralj] kako ovo rade najbolji pejntdzob

Gvozden

Opasne gravure.... Total Haiku

Hohštapler

Obrati pa¾nju da deklu motora! Perverzija...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Damnmoto

sta se doda kao meso koje se gravira ? olovo?

Gvozden

#189
Nista se ne dodaje, jedino ako ide nesho kao intarzija u zlatu i srebru.... Eventualno se posel radi sa kiselinom da se dobije kontrast ili kao neko "polubruniranje"....mada to nije tacan izraz...Moguce je da je mozda navario deblju plocu preko je gravuru uradio...

Damnmoto

morao je dodati meso za rad bas je dobro dodje mi da umesto novih plastika za ktm odem kod kovaca

mkt

vidim ja da ces se menjati za nekog cafee rejsera

Andreja

Poslednjih par dana mi je ovo u glavi, bolesnijeg Automatica nisam video :D Voleo bih ovako ne¹to da sklopim u dogledno vreme.

http://www.dodaj.rs/f/3j/hP/4RnlwN7b/automaticcafe.jpg
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Zverinjak II

Da.da.Automatik je bas kompatibilan za tvoju visinu.Da se nadovezem na temu.`80-ti je u gradu bilo dva automatika sa Elektronikovim masinama a ram je bio ojacan tako sto je preko postojeceg rama -rezervoara dovarena mreza cevi ala Ducatijev ram.Naravno i trapovi su bili zamenjeni, pamcenje me ne sluzi da li su bili elektronikovi ili od BT-a.To je vozilance.

Andreja

Haha, ¹ta 'oæe¹, 175 santima, meni dovoljno, najbolja visina za motor :D
Sad ba¹ gledam na Tomos forumu, nisam jo¹ video da je neko stavljao deveteseticu na Matika. Al' ¹to bih to voleo da vidim, kako je ram zbud¾en... Sklopio sam ja veæ spisak ¹ta bi mi sve trebalo, skup sport, verovali ili ne...

Nije lo¹ ovaj DR, dosta ljudi koristi enduraèe za cafe racer-e, jednostavnost pre svega.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Zverinjak II

CX 500 cafe racer ????

[attachment deleted by admin]

Zverinjak II

.

[attachment deleted by admin]

Zverinjak II

.

[attachment deleted by admin]

misa-pei

Citat: Zverinjak II poslato 07 Februar, 2013, 20:08
Da.da.Automatik je bas kompatibilan za tvoju visinu.Da se nadovezem na temu.`80-ti je u gradu bilo dva automatika sa Elektronikovim masinama a ram je bio ojacan tako sto je preko postojeceg rama -rezervoara dovarena mreza cevi ala Ducatijev ram.Naravno i trapovi su bili zamenjeni, pamcenje me ne sluzi da li su bili elektronikovi ili od BT-a.To je vozilance.

Jeste, bio je zeleni jedan, vozio ga Fanðelija pravio ga Buga (èini mi se). I¹ao je kao ðavo. Za drugi sam èuo, ne znam ko ga je pravio.
Elektronikova ma¹ina, mono amortizer, ne sæam se od èega je bila vilju¹ka i koènica.
Država je najveći neprijatelj naroda

Bishke

Ja znam za jednog,bas bas davno,ne znam da li je to taj...moj komsija,Bugin drug, svi ga znaju kao Bumbar,vozio je pre trke,sada popravlja motore i automobile...

Pravio je jednog takvog automatika,sa upletenim cevima oko celog rama,drugim trapovima i sirim felnama...
Kasnije je to zavrsilo kod nekog levog koji se sve poskidao i ostao samo ram
You should do one thing every day that scares you