Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

Gvozden

Ehhhhh H2 Denco.....kako bride 00 od tog motora, a tek zvuk...ne znas jel lepshi na auspuh ili na filter..

ЯЭВОЛУТИОН

A novcanik bridi jos vise...sve pumpadzije znas u okolini..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

perlx


srbac


krsta63

Sudeci po izduvnim granama  i zapremini lonaca 250

PeraBrener

This life is yours.. Take the power to choose what you want to do and do it well.


Zverinjak II

Ko bi rekao da moze od BMW-a moze....

krsta63

 [glavazid] :wtf: bmw  [povracanje] Do pojave linijskog motora jedina dorada bi trebala da bude pomocni tockic (prikolica). Ma i 100 KA je dzubre  [zvizdi]

Zverinjak II

.

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]

krsta63


eclipse4

ja bi odgledao film MAD MAX prvi deo,gde imas upravo takve motore i sigurno bi nasao zakljucak sta bi te ucinilo zanimljivim ;)

Lazic

moja mama dan danas ima predrasude o nama zbog tog filma, kad sam joj rekao da kupujem motor, samo ¹to se nije obesila...[facepalm]

krsta63

Citat: eclipse4 poslato 15 Januar, 2013, 19:21
ja bi odgledao film MAD MAX prvi deo,gde imas upravo takve motore i sigurno bi nasao zakljucak sta bi te ucinilo zanimljivim ;)
Pa trebao bi da odgledas. Ako vidis BMW-a.... [neampojma]
Nemam nista protiv kako izgledaju neki. Onaj, valjda r1250 , dobro, qrac dobro, odlicno. Izgleda. Da cafe racer da stoji kao skulptura.... gubi namenu. Kao sto gubi smisao veza BMW-a i RACER-a.
Znam sada ce da se pojavi neko i da drobi o uspehu R90 na AMA prvenstvu (kako je mogao da stigne do cilja dok su se raspadali na ovalu engleski 4t sporeti i 2t japanci )

Zverinjak II


krsta63

Ne bi mi palo na pamet da se kacim sa vozacem ove tapkalice za beton po gradu (a i na stazi) [thumb_up]

ЯЭВОЛУТИОН

Jeeebote....ovo je BSA 500 . menjac original, blok , cilindar, ali je desni razvod komplet pravljen i glava je prepravljna na OHC....kakva suluda ideja...vrh
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

Citat: revolution poslato 15 Januar, 2013, 22:52
Jeeebote....ovo je BSA 500 . menjac original, blok , cilindar, ali je desni razvod komplet pravljen i glava je prepravljna na OHC....kakva suluda ideja...vrh

Pa sta mislis, zasto sam okacio..