Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Citat: Andreja poslato 05 Decembar, 2012, 21:20
Izduvi su katastrofa, ostalo je ok, mada fale mu heblovi da bi bio "pravi" cafe racer :)
Sveop¹ti utisak, mo¾e i bolje ali daleko od toga da je lo¹.
I IMT lampa...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gvozden


Zverinjak II

Caffe a , racerka eeeee

K0le

Prava ona pin-up devojana, puna zvezdiiica, sve pr¹ti ! ;D

srbac

Evo nesto egzoticno za male pare, skoro sve ima osim sica, kurblu....

http://www.polovniautomobili.com/oglas2818779/yamaha_rd350/

srbac


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: srbac poslato 12 Decembar, 2012, 01:02
http://www.moto-berza.com/polovni-motori/suzuki-tu250x-oglas-40196/
A ovaj je skoro gotov i NOV
Motor je dosao iz amerike...stvarno je 0 kilometara...bio je u poplavi posle uragana katrin, ali samo da pola....otkupili siu par komada i ubvezli u Srbiju....jedino je cena malo jaka za takav motor makar i nov....to niko ovde ne kupuje ni u radnji, a kamoli na oglas.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

E, ¹to ga nisam kupio tamo za male pare, makar stajao u sobi... Pre par godina neki japanski proizvoðaè reciklirao pun brod novih kola, jer su blejali nagnuti na sjebanom brodu pod 60 stepeni mesec, dva...[facepalm]

srbac

#128
Sti¾u i automobili i motori iz Fuku¹me, jeftino, skoro novi, bagatela..... sve sami cafe raceri...  [veryangry]
[rofl]


krsta63


Andreja

Ovo bih vozio bez kacige kroz selo da mi svi vide kez na faci :D Izgledaju vrhunski.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

jura



ЯЭВОЛУТИОН

Ne, vec je fabricki toliko ruzan, da svaka aprepravka izgleda bolje od originala....i da...ima 250 kila i 50 konja....i ima vesanje ko na 250 kubika.....i ne koci....i kad ga zavrnes trosi 10 litara benzina....i nemci ga zovu "muljna pumpa"  (gulle pumpe) ....pumpa  za govna....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan

i stalno istera klipnjacu!

El Jefe

Nema veceg i tezeg motora od 500cc.Ama svaki koji sam gledao je imao problematicnu radilicu.A svakom je ili curio antifriz ili se cuo lanac bregaste.Gulle pumpe
Друштво за заштиту од животиња

Zverinjak II


gogo42

 :o

[attachment deleted by admin]
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

perlx