Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 30 gostiju pregledaju ovu temu.

krsta63

#100
Citat: revolution poslato 19 Novembar, 2012, 18:48
...medjutim nikako da iskristalisem sta hocu....
To je najopasnije kod projekata. CBX mi stoji osam godina (u masinu sam pre toga ugurao 1800 ojra). Vec cetrvrti komplet opreme skupljam (kupujem) a razmisljam o petom.  Zidanje Skadra a da nisam ni poceo sa radom. Hvatam sebe da mi sluzi samo da bi razmisljao o necemu kada mi je dosadno. Dok ne uzmem bruslilcu u ruke....

Zverinjak II

#101
Citat: revolution poslato 19 Novembar, 2012, 19:20
Ti i Viktor ste me i pokvarili...moje detinjstvo se momentom upoznavanja sa tobom, brzo zavrsilo, a posle si mi uvaliuo Vicu da mi i ono maloi detinjstva izmrvi u najsitniju prasinu.....Gde mi je pamet bila...
Samo da ti kazem ti ce da mi varis nosace za viljusku i ovo-ono....kad mozes Babaneu za trgovinu, mozes i meni za kurebecanje po kraju :)

Da ti nisi mo¾da neodlucan? Mo¾da jesi a mo¾da i nisi...èas oscilirajuæu vilju¹ku u hart-tail,èas hard tail u oscilirajuæu...

Nacionalna klasa - Djunta sa sitnim nutom

..okaèi fotku Bese da vide ljudi kakav èe¹ projekat da upropasti¹, nesreæo... [veryangry]


[attachment deleted by admin]

Gvozden

ccc svasta vi imate po tim garazama a ne `falite se!?

ЯЭВОЛУТИОН

Ma samo sam posle petnaest godina shvatio da nije bogougodno od engleza praviti choppera....prava stvar je Caffe racer.....a posto sam previse lenj, za sada , da pravi seeley ram za moju BSA, onda ce ostati fabricki, dok ne napravim seeley

http://www.absaf.nl/photo/jfb2.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

Ja taj seeley numem da pravim [neampojma]

ЯЭВОЛУТИОН

Umes umes, nego ti jos nisam nacrtao....pravio ga covek 50ih godina proslog veka....onih godina ..pa malo pre tvog rodjenja...do sada je tehnologija opasno napredovala :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

Pla¹im se da taj Seeley nema broj za tebe.

Gvozden

A ovo na slici, hromirani, ali nisu sili :) ramovi!? MAda u ovoj garazi na slici moze se ohoho stvari uraditi....
Anyway Dunstall ima li toga kod nas( da se moze prekopirati) ili je ebay lek za moju ovisnost.... Nekako bi ovu fourku na takav zvucnik da cujem...

misa-pei

Napravi se za dva broja veæi. :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Zverinjak II

Ili gazdu da "kratimo"...

ЯЭВОЛУТИОН

Ma samo ja da ga napravim...lako cemo za ostalo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

Tu mora drugi ram?

ЯЭВОЛУТИОН

jok stari ram...nego nove cevi....molybdenske...ko od bicikle....ma pickin dim.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

Dim na vodi vatra na nebu....

Lazic


Zverinjak II


srbac


Andreja

Izduvi su katastrofa, ostalo je ok, mada fale mu heblovi da bi bio "pravi" cafe racer :)
Sveop¹ti utisak, mo¾e i bolje ali daleko od toga da je lo¹.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

krsta63

Ma ni topovi nisu losi (za temu sta je pisac hteo da kaze), samo su nesretno postavljeni

srbac

Kao KTM Pariz Dakar