Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Gvozden

Ima li neko rep caffe racer na prodaju, mislim na odlivak!?

Zverinjak II

Citat: Gvozden poslato 15 Novembar, 2012, 21:17
Ovo mi deluje kao ono kad se izvoza¹ sa svim i  svaèim pa onda sebi za du¹u namesti¹ makkinu.

Ja mislim da je to dobra definicija...

farbach

Citat: Gvozden poslato 16 Novembar, 2012, 00:22
Ima li neko rep caffe racer na prodaju, mislim na odlivak!?
Imam cetiri verzije i vajam petu. Uzana i siroka verzija duc750ss i dve varijante CR750

Gvozden

Prvi ili zadnji.... [neampojma]
A evo jedne npr...."svedene forme " [balavi]


Dupleks dobos.. [balavi] ( to jos od mog guzzija nisam imao ....)
Rezervoar je remek delo....a ostalo istorija.... [balavi] [balavi]

Andreja

Dupleks dobo¹ sam ja imao na Jawi, dve poluge, dva razmikaèa :D
A ovo izgleda perfektno, nema ni jednu jedinu manu  :o
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gvozden

Aaa secam se tog dupleksa...seo sam sa vfr na jawu da je probam i proshao kroz raskrsnicu punu kola.. Onaj odozgo me pogledao...

Andreja

A, da, mora¹ i paknove da ima¹ u dobo¹u da bi to zapravo funkcionisalo :D
©alu na stranu, moja je koèila fino, toliko fino da sam uspeo jednom da padnem sa nje jer mi je zablokirao prednji... Gledao sa strane, drugar ispred mene naglo zakoèi i da ga ne bih zguzio, zabo sam prednju i napravio brazdu crashbarom u asfaltu :D Meni i motoru ni¹ta :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

zemljaci ...neznate pojma...ovaj motor, a u pitanju je Hrd Vincent ....ima dva dobosa na prednjem tocku u duplex sistemu....i provereno dobro koci.A i mora...i do 100 konja 50ih godina proslog veka.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

krsta63


rboban

I kostaju dobro....
Ride It Like You Stole It

Gvozden

kako da ne znam  da je HRD  [balavi] [balavi]
offTop
BTW Nacrtao sam ti one majce, BSA ima malo drugaciju lentu na posterima od ove na majci u primeru( al sam takvu uradio :) )
Ontop
NEgo sto bi rekao Radosav:
"Volim i ja nerandze no trpim!!"

simpleks , dupleks dobosi...razlike u naleganju paknova....stelovanje otvaranja....sve to prosli, ali kunst je kad je svaka polugica ispolirana, nikovana.... Sad svako moze neki "krecavi" disk da turi....

krsta63

Da off-ujem i ja. Nesto iz domena industrijske spijunaze. Pitanjce za Farbacha. Koje Keihine nosi Honda 29, 31 ili 33mm Da....i  koja je cena repova ( onih od stakloplastike ;D)

Gvozden

Jel neko imao dodira sa Fournales amortizerima. Gledam nekoliko modela za cb 400 ( ovaj ce biti hi tec caffe racer). Uvek mi se svidjala ta jednostavnost kod njih a koliko sam cuo dugotrajni su i veoma kvalitetni.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Citat: Gvozden poslato 19 Novembar, 2012, 12:16
Jel neko imao dodira sa Fournales amortizerima. Gledam nekoliko modela za cb 400 ( ovaj ce biti hi tec caffe racer). Uvek mi se svidjala ta jednostavnost kod njih a koliko sam cuo dugotrajni su i veoma kvalitetni.
CB400 ? Daj malo detalja, koju fotku...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gvozden poslato 19 Novembar, 2012, 12:16
Jel neko imao dodira sa Fournales amortizerima. Gledam nekoliko modela za cb 400 ( ovaj ce biti hi tec caffe racer). Uvek mi se svidjala ta jednostavnost kod njih a koliko sam cuo dugotrajni su i veoma kvalitetni.
Ja montirao neki par ne jedan HD.....nisam ulazio u sitna crevca, ali koliko sam skontao, nemaju oprugu uopste vec rade na komprimovanje vazduha...kao vazdusni jastuk, sa tim da unutar amortizera postoji ulozak koji radi dampazu....bar mi je tako nakenjao gazda doticnog....lepa stvar je sto moze da se steluje visina amortizera....kaze da je dosta udobniji od originlanih i da bolje drzi motor te tezine na putu...nemam pojma...sad cu da izguglam pa da proverim...mozda mei lagao....ako se ne varam to su oni divni amorti od billet alumijuma koji lice kao da su koske bez opruga...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Kad smo vec kod toga, pokusavam vec godinama za zavrsim projekat BSA b33 500 caffe....medjutim nikako da iskristalisem sta hocu....od drag style do hi tech...ali otprilike sam dosao gde sam dosao i samo jos da prosirim viljusku kako bi uglavio debelu felnu i da dovarim delove na ramu i oslonce za amortizere i nosace oslonaca za noge i gomilu sitnica...ja se nadam da ce ove godine biti na nogama...posle toga sledi narucivanje belt kita za kvacilo i pravljenje rezervoara od epoxija...i farbanje.....mnogo bre posla a ni winga nisam zavrsio,,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

Posle mi samo reci da ja ne zavrsavam svoje fantazije.... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Ti i Viktor ste me i pokvarili...moje detinjstvo se momentom upoznavanja sa tobom, brzo zavrsilo, a posle si mi uvaliuo Vicu da mi i ono maloi detinjstva izmrvi u najsitniju prasinu.....Gde mi je pamet bila...
Samo da ti kazem ti ce da mi varis nosace za viljusku i ovo-ono....kad mozes Babaneu za trgovinu, mozes i meni za kurebecanje po kraju :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

Bice slika, duga je zima. Da ne ispadne da lajem na zvezde... Sto ne budemo imali para da kupim(o) napravicemo.. Drugar je uzeo jednu four u dizeldorfu, kao nova, orginalne gume i akumulator, drugi smo napabircili ovde, a treca ide za donatora, tu cu ja uzeti da napravim neku izmisljotinu...Posto sam 91` pravio  springer vile i krivio na brener ram od guzzija , odlezalo par ideja k`o vino... za ovo. Samo malo josh hrabrosti ($) da skupim da ne prodajem snove na pola nekom drugom. Desavalo mi se vise puta...