Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 27 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Auuu, skidam kapu!
Honda CX500?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Andreja poslato 14 Novembar, 2012, 20:32
Auuu, skidam kapu!
Honda CX500?
sedi 1......ne znas pojama
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Je l' ga Sloba vozi ili mu stoji?
Država je najveći neprijatelj naroda

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: misa-pei poslato 14 Novembar, 2012, 20:41
Je l' ga Sloba vozi ili mu stoji?
Sloba se vozikao a onda je otresao asfalt negde kod sajma....posle toga je kupio kineski quad od 200 ccm sa sirokim gumama...sta je sigurno sigurno je....Gigi je upuceniji, to mu je komsija zarkulovac :) Repistanac
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

LEpa 35 -ca, jel su to tockovi od male Nevade!?

doktor

Bikers work is never done!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

abarth

A rezervoar od lemana?

ЯЭВОЛУТИОН

Od aLEMANijuma, kao i blatobrani i kasete

http://www.thetankshop.com/
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Citat: revolution poslato 14 Novembar, 2012, 20:22
A zasto se ovo gore zove Horex kad nema nista od Horexa....motor je xs650 yamaha....ram je od necega...ostalo od necega....
I ja sam se cudio,Izgleda da je potsecanje na cinjenicu da je XS u osnovi projekt Horex-a koji su kupili-i razvili mnogo kasnije Japanci
Друштво за заштиту од животиња

Gvozden

T3 u jee!  De to iskopa. cccc Ucinilo mi se da 35 ca, ali sumnjiv mi bio taj disk napred.
Imas jos slika tog motora!?

Zverinjak II

Citat: revolution poslato 14 Novembar, 2012, 20:50
Citat: misa-pei poslato 14 Novembar, 2012, 20:41
Je l' ga Sloba vozi ili mu stoji?
Sloba se vozikao a onda je otresao asfalt negde kod sajma....posle toga je kupio kineski quad od 200 ccm sa sirokim gumama...sta je sigurno sigurno je....Gigi je upuceniji, to mu je komsija zarkulovac :) Repistanac
Ti ga pakov`o a Sloba ga raspakov`o....

Zverinjak II


Lazic


Zverinjak II


Andreja

Jebe! Fale samo heblovi za potpuni ugoðaj al' mo¾e i ovako :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam odbio da mu montiram rol barove....nekako sam progutao volan.....debeli ima stomak pa da ne nagnjeci tank.
Hteo sam i da far ide vise dole i unutra, i nisam hteo da motam ove krpe na auspuhe.....i hteo sam otvorenije auspuhe....ali jebi ga ...kad neko hoce kako hoce, onda bude tako....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

Ljubomorni ste ¹to smo zaèetnici novog pravca C.R. "®arkovo look". U pripremi je tvdja opcija "Tail look" (Repi¹te look). ;D

Gvozden

Ovo mi deluje kao ono kad se izvoza¹ sa svim i  svaèim pa onda sebi za du¹u namesti¹ makkinu.
Stize mi za par nedelja  u studio jedna honda 400 four supersport iz 77 sa orginalnim gumama i akumulatorom. 8000km!!! vatala prasinu u podrumu  [yahoo]
Malo  æemo da joj vratimo sjaj i sredimo jo¹ jednu u caffe racing izvedbu .