Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Да ме уфати глуфче за патку ако могу да препознам који је. Неје ли 250 имао два издува?
Друштво за заштиту од животиња

krsta63

Ovo je veliki bata, GN400.
I ti si izlapeo, eno ga oridjidji na predhodnoj stranici, tj na 80-toj


El Jefe

Старос није прелазна болес. Ал је гадна
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

samo 250 ima dva aupufa.....ja jednog imam na zalihama u podrumu i nikako da krenem u projekat skremblerizacije......jbg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

krsta63

Mozda je bolji izbor 250. Ciljana grupa kupaca (sminkeri, pomodari, it-jevci) puni gace ovim kako ide.  100 kila, 27 konja, 5 posto skracen prenos...

bogdan


Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bogdan poslato 19 Jun, 2020, 13:07
  200 kila lepote


http://www.mcrr.com.au/works/hondacbx1150six/

nisam odusevljen projektom....poceli su da se bave cafe racerima ljudi koji u tome vide profit a ne expresiju....sterilno i bez vau efekta,,,a u pitanju je cbx




sve preko ovoga je svetogrdje...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bogdan

jeste svetogrdje , al kupio me featherbad varijacija

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

ЯЭВОЛУТИОН

cisto i bez zajebacije



ali nek mi objasni neko zasto je ostavio najgore karburatore na svetu koji su ikada napravljeni...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Ponestalo mu para. Farbanje ga ubilo :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

El Jefe

Грешите колега, нису гори од оних на Восходу, са пресованим лимом уместо шибера.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

ono i nije karburator...zapravo to nije ni motor....koje jos vozilo se prodaje sa setom za generalnu....zajebi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Тога данас нема, а требало би
Друштво за заштиту од животиња