Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Има у НС један таксиста једну за сечење.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

verovatno trazi vise nego ja za moju kad bih je prodavao
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar


ЯЭВОЛУТИОН

nema sanse ...jedva sam je skupio na gomilu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II


Hurricane

ajoj, muda dupadnu u oprugu

UFF


Hattrick


bogdan

znaci  samo za gvozdena  OO  :D

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

UFF

da dobijem ova dva vozila iznad na poklon ali da ne smem da kupim i vozim bilo sta drugo mislim da bi se roknuo  [rofl]

MIGE

Citat: UFF poslato 04 Mart, 2018, 14:52
da dobijem ova dva vozila iznad na poklon ali da ne smem da kupim i vozim bilo sta drugo mislim da bi se roknuo  [rofl]
:o

monsterbnt

bogami ne bi se uopste bunio za 2002 turbo...
Smrt SVIMA!!!!

stilgar

Citat: UFF poslato 04 Mart, 2018, 14:52
da dobijem ova dva vozila iznad na poklon ali da ne smem da kupim i vozim bilo sta drugo mislim da bi se roknuo  [rofl]
[doh] [doh] [samoubistvo] [samoubistvo] [samoubistvo]

stilgar

Citat: Koko poslato 04 Mart, 2018, 14:50

lepotani oba su za u dnevnu sobu i cuvati  [srce] [srce] [srce] [srce]

UFF

da ali onda da ides peske svuda :D

K0le

Da ih dobijem  pa ne bih ni vozio ni¹ta drugo, svaki dan bih i¹ao na pecanje hipsterki..  [flashing] ;D

ЯЭВОЛУТИОН

totalno je to drugi svet....svet ljudi koji niemaju potrebu da imaju najnovije i najbolje...jer imaju dovoljno pameti da uzivaju u necem sto traje malo duze....ko ce se secati bmw e90 za koju deceniju....pitanje je dali ce iko sacuvati i jedan primerak ili ce svi do jednog zavrsiti na reciklazi....ili gs1200 ....nece ga ni u cafe racer prepravljati za koju godinu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bogdan

moze i ovako , minimum ulaganja  max uzivanja



Andreja

Uuuu, mo¾e 2002 Turbo! Zabode¹ gas u krivini, ni¹ta, ni¹ta i odjednom BAM, turbina zahuèi, zadnji kraj te pretekne i pukne¹ u drvo. ©to je dobro jer ne vidi¹ drvo koje te ubije. Obo¾avam sirove automobile.

! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D