Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

bogdan


Zverinjak II


bogdan


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

objasnio Paulu jr. kako se od CXa pravi CR
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jefta


freepartyman

Ja sam se zaljubio [srce] [srce] [srce]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

idanijel


bogdan


Zverinjak II

Kakav Lale gator... [balavi]

srbac


Radanovic


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bogdan


vinsentizacija viraga

freepartyman

#1074
Ducati 848 [balavi]




I became a beast to rid myself the pain of being a man

stilgar

E Andreja Andreja kako si mogo da imas lep cafe racer :)


Hohštapler

Citat: freepartyman poslato 18 Oktobar, 2015, 23:41
Ducati 848 [balavi]

Krenuo sam da lupim minus al sam se setio da nisi ti kriv...
Iseæi dukatija, remek delo dizajna da bi napravio od njega CR - pa jebem li mu lebac ludi! (ra¾ani).
Ovako se koristi Ducati


Kafe Rejser je sirotinjski motor koji je napravljen da lièi na trkaèki.
Cela ova hipster-brada-kariranako¹ulja-punðica-cipelemisesla¾uuzkai¹-jedemsalatu-lajfstajl bagra od kad se nakaèila na motore i glume da su kul napravila je od NA©EG naèina ¾ivota (nas koji smo voleli motore pre instagrama) fenseraj!
Make me look bad.

ps.
jo¹ kad ih vidim sa tim vintage kacigama - taèno bih ga i¹utirao kuæi. Fe¹n jes jes...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Citat: stilgar poslato 28 Oktobar, 2015, 18:26
E Andreja Andreja kako si mogo da imas lep cafe racer :)

Eeeeee, a ¹ta sam tek mogao da napravim od XT-a :D

http://crossedpurpose.lincolnblack.com/wp-content/uploads/2013/03/Schokobohne-4.jpg

http://crossedpurpose.lincolnblack.com/wp-content/uploads/2013/03/Schokobohne-1.jpg


http://motorivista.com/wp-content/uploads/2012/02/DIRT-RAD-by-Radical-Ducati-3.jpg

Skoroimenjaèe, meni su 848/1098/1198 vrhunac dizajna ali ovaj kafe jebe keve. Nisu toliko retki, objektivno gledano, nije tolika ¹teta iseckati ih (subjektivno je problem :D ). Mada se sla¾em za to idenje na falus, mada nije to ni¹ta novo, uvek je bilo pozera na motorima. Pre nas se pozerisalo, pozerisaæe se i posle nas! :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Citat: Andreja poslato 28 Oktobar, 2015, 19:39
Skoroimenjaèe, meni su 848/1098/1198 vrhunac dizajna ali ovaj kafe jebe keve. Nisu toliko retki, objektivno gledano, nije tolika ¹teta iseckati ih (subjektivno je problem :D ). Mada se sla¾em za to idenje na falus, mada nije to ni¹ta novo, uvek je bilo pozera na motorima. Pre nas se pozerisalo, pozerisaæe se i posle nas! :D

Iseci Hondu, Suzuki, Jamahu, Kawu, Triumfa, maminu mamu, ali nemoj dukati.... pa gde æe ti du¹a...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gašpar

Citat: Ho¹tapler poslato 28 Oktobar, 2015, 19:48
Citat: Andreja poslato 28 Oktobar, 2015, 19:39
Skoroimenjaèe, meni su 848/1098/1198 vrhunac dizajna ali ovaj kafe jebe keve. Nisu toliko retki, objektivno gledano, nije tolika ¹teta iseckati ih (subjektivno je problem :D ). Mada se sla¾em za to idenje na falus, mada nije to ni¹ta novo, uvek je bilo pozera na motorima. Pre nas se pozerisalo, pozerisaæe se i posle nas! :D

Iseci Hondu, Suzuki, Jamahu, Kawu, Triumfa, maminu mamu, ali nemoj dukati.... pa gde æe ti du¹a...

Evo ti jedan minus, èisto nako. ©to je Italijan bolji od Japanca?  :D