Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

juga



ЯЭВОЛУТИОН

chirash turbaca
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


mkt


kosta92

 [balavi] [balavi]  odlican !
Sam biras kako zivis ! :)

mali_zmaj

ovo je vi¹e scrambler ..al sve jedno zajebano izgleda!! uhh doobar!!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

jedan od retkih da valjaju, neko sa ukusom se stvarno potrudio  [clapp]

Hohštapler

Skulptura.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam radio tog gucia pre sest godina.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

Slobin :) Lepo si ga odradio [thumb_up]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

Debeli je imao zahtev za tim volanom...to je jedina moja zamerka ...osim jeftinih auspuha i led stopke...ali ne moze sve da se istera....na kraju ga Sloba prodaje jer se quadiziro...zapravo to mu je jedini nacin da prezivi....jedne godine sam ga zvao Menstruacija...padao je svakog meseca....
Realno je na motoru sve svedeno a za to najvecu zaslugi ima majstor iz skotske (blatobran, bocne kasete i tank) , Boban jakna iz zemuna koji je odradio sediste, Roki je ozvlacio instalaciju jer sloba nije hteo da kupi novu a ja nisam hteo da mu razvlacim....cromirano je taman onoliko delova koliko treba i polirani aluminijum je sve ostalo....ja sam bio tu da to napakujem i ne dozvolm da nakindjure  ( a imali su namere)....ukinuo zadnje oslonce za noge, sprecio da stave nove rucice za kvacilo i kocnicu, naterao ih da umotaju grane u azbeznu traku (prvi put u zivotu ja to radio). reanimirao motor i reduktor, servisirao sve sto se dalo servisirati....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

Super je ispalo. Sloba hoce da uzme quada,izgleda da nisu motori za njega.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

to sam mu ija rekao pre petnaest godina....imao falkonca.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Avgust, 2015, 19:08
to sam mu ija rekao pre petnaest godina....imao falkonca pa posle kupio t3 850.....prosuo se iza mene na neki pesak na pravcu....a krenuli da se provozamo do grocke i da odbacimo nekog njegoog drugara na senjak....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Jul, 2015, 22:22
http://motovue.files.wordpress.com/2013/09/instinct.jpg


...realno najlep¹i viðen..

samo da je neka debela naopaka vilju¹ka umesto ove, ne ka¾em da nije dobra samo da je ru¾na vazda..

ЯЭВОЛУТИОН

viljuska je totalno o.k.....mozda neubicajena ali primenjivana godinama....od 1930 na vecini motorcikala, pa unapredjenu od karbona na Brittenu 1000  tamo devedesetih, i evo na savremenom cafe raceru.....inace resenje isto ima i njanjomobil...bmw k1200s
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

jel to kao neki telelever?
jin-jang