Glavni meni

MOL Dynamic sprej za lanac po naijackoj ceni

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 21 Oktobar, 2011, 16:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zivchany

Uzeo bi i ja 2 komada  [neampojma]
Samo jos neko da mi objasni gde se to moze podici...ili kako god  [cheers]

Pop


"Грме танки џефердари..."


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Pop poslato 26 Oktobar, 2011, 16:03
Ja bih 4 kom... E sad, ne zivim u bg...
poslao bih ti ja u NS ali ce te kosta vise dara nego mera...jedino ako se vise vas ne organizuje pa da saljem bar deset
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac


ЯЭВОЛУТИОН

skoro svaki dan sam tamo.....sutra sigurno oko 11,,,,,12 sati
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Uvece? Da dodjem da pokupim za mene i stefgija

ЯЭВОЛУТИОН

Jok bre tacno u podne.....ja bre nocom spavam, a i ti bi moga bolju da provozas kos dva kilometra do mene...toliko ima od semafora
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

E  jbg ja u to vreme obicno spavam :)))) A nocu vilenim :) Vidim da cu se provozati

ЯЭВОЛУТИОН

Evo i ovde....dakle u Subotu, ovu sad, bicu kod Mise i Ljilje na Avali , od 11 do 13 h, ponecu mol sprejice od 40ml, po ceni od 150 din....vi se organizujte kako hocete....limitirana kolicina usled dolaska motorom, tako da.......kako ko zeli.....dva kartona od sest je ostalo....dakle ispod 60 sprejica imam.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

jedan nepun paket ostao, nesto je obecano nesto nije.....ko nije uzeo nek mi posalje pp...ja nemam pojma ko je danas pokupio a ko ne...tako da ...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Nadalina

Hvala, revolution, na spreju - da znas da mi treba to u rancu! [hello]
Dzukela u podznaku

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Popsy

Ja danas kupio, i veèeras poklonio... moraæu jo¹ jedan da uzmem za sebe :D , inace extra stvar ;)

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

E da, vidim kupio si satove za KTM, ....a sta ja da radim sa onima sto si uremio kod mene za 300 evra, kad su uzeo onu vecu kolicinu....aaa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

easy

Citat: Nadalina poslato 05 Novembar, 2011, 18:45
Hvala, revolution, na spreju - da znas da mi treba to u rancu! [hello]



lubrikant ? perv

UFF

 [neampojma]

Prodaj, ko i one sa horneta sto sam ti zavalio za dop  [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Vise nema dopa bez kesha....zaremio si dva seta cuka ...prelazi ti u naviku.....smanjujem ti kreditni rejting
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


Tamanitu

Sprejce preuzeto na licinom mestu.
Fala vi!