Glavni meni

MOL Dynamic sprej za lanac po naijackoj ceni

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 21 Oktobar, 2011, 16:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

Pa ¹to ne reèe da ne valja,nemoj da pije¹ da se ne otruje¹..

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Lazic poslato 21 Oktobar, 2011, 19:31
neko je rekao dobra rakija...?
zmijusa, sljiva, tresnja, dunja.....po izboru
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 21 Oktobar, 2011, 19:38
Pa ¹to ne reèe da ne valja,nemoj da pije¹ da se ne otruje¹..
Pa nisam znao dok se dvojica nisu koprcnula ispred radionice....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mikelandjelo


R power

Citat: UFF poslato 21 Oktobar, 2011, 17:00
ma kraj seozne nemozes da dobijes vise od 90dinara :D

VENCANICA  [rofl]

Nesto kao i tvoj strom :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: R power poslato 21 Oktobar, 2011, 20:18
Citat: UFF poslato 21 Oktobar, 2011, 17:00
ma kraj seozne nemozes da dobijes vise od 90dinara :D

VENCANICA  [rofl]

Nesto kao i tvoj strom :)
ja stam stavio cenu koja je ispod vrednosti, a UFFi hoce da zaradi a nece da spusti.....vidis kako ja dajem popuscic za vece kolicine....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

R power

100% tacno,samo bolje da ga ne spominjemo vise u negativnom kontekstu,jer ako mu nesto ne odgovara ima obicaj,koliko sam primetio,da zakljucava teme kako mu se cefne,bilo njegove ili tudje......

Kanarinac

Ajde kad budes dolazio u semafor pa da poneses kolicinu :))) Pa dodju ljudi tamo da preuzmu, a meni je maltene pred kucom pa jos bolje :D

I R power, ne moras da prozivas Uffa, posto vidi juce si se registrovao, mada kapiram da je neko otvorio jos jedan profil...

Lazic

ako dodje na neko druzenje sa dovoljno piva, moze da proziva Uffa koliko god hoce.. I Uff ce se sloziti... ;D Uz pivo, naravno... [yahoo]

UFF

Citat: R power poslato 21 Oktobar, 2011, 20:18
Citat: UFF poslato 21 Oktobar, 2011, 17:00
ma kraj seozne nemozes da dobijes vise od 90dinara :D

VENCANICA  [rofl]

Nesto kao i tvoj strom :)

Da znas da jeste

I vidis, ja kad sam ga uzimao nisam ga birao kao motor koji je lak da se udomi vec kao motor koji ce meni odgovorati za slucaj da se ne proda da ga vozim jos bar 5 godina
Tako da jeste, priznajem, ozenjen sam i to srecno :D

I jos mi zena nije ljubomorna sto jasem ktm-a kad god pozelim  8)  ali ti ocigledno jesi kad mrzis supermoto  [rofl]

nego reci ti nama ko si i odakle si?

R power


ЯЭВОЛУТИОН

nabavljena jos neka kolicina, prvi paket otisao...usled velikog intresovanja ostaje ista cena....moze veca kolicina AKSom, na komad kod mene licno preuzimanje, ili na manji broj ljudi u semaforu po dogovoru...pozz
Za one koji jos nisu shvatili u pitanju je travel pakovanje, dakle za putovanje, 40 ml, bocica je otprilike za dva prskanja lanca. Staje u svaki motor ispod sedista posto je dozna visine 10 cm a precnika 3cm
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ARGUS

Ako mo¾e¹ da ostavi¹ ja bih uzeo 5-6 kom.
Pozvaæu te od ponedeljka samo da ova ki¹a  :( prestane da mogu da dobacim do tebe.
E sad neæu ni kako ja hoæu!

ЯЭВОЛУТИОН

ostavljeno....mada sam navukao jos dva kartona.....zalihe odose po istocnoj i centralnoj srbiji....ih da sam ih imao letos u sezoni....ovako posto ne zelim da mi ostanu te kolicine do proleca  ....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

easy

ja bih ovom prilikom potvrdio rezervaciju za 2 kom.

Kanarinac

Ajde napisite ko sve hoce da preuzme u semaforu pa da se skupimo.

1.Kanarinac  2
2. Stefgi 2
...

AndreyRR


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mikelandjelo

Citat: Kanarinac poslato 22 Oktobar, 2011, 20:34
Ajde napisite ko sve hoce da preuzme u semaforu pa da se skupimo.

1.Kanarinac  2
2. Stefgi 2
...
3.mikelandjelo

jevta

Jel neko probo kakav je?
Ja ga imam od proletos od sajma dobio u pegazu kao reklamni uzorak jel kad su ostali bez BeL Ray oni pre¹li na Mol.Jo¹ ga nisam probao.