Glavni meni

MOL Dynamic sprej za lanac po naijackoj ceni

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 21 Oktobar, 2011, 16:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zemunboy


UFF

To malo govance je samo za predigru
Ako hoces da se zanimas kako treba moras da imas full size :D

zemunboy

Citat: UFF poslato 18 Jul, 2012, 13:28
To malo govance je samo za predigru
Ako hoces da se zanimas kako treba moras da imas full size :D
Znaci pomirio si se sa tim da ti je potrebna pomoc prijatelja...

http://images02.olx.com.my/ui/9/35/46/1288211757_132572946_1-Pictures-of--Dildo-Toys-1288211757.jpg

UFF

njih koristim samo kad tucam dva celava bajkera
jedan iz zemuna a jedan sa petlovog brda

kazu da im ja vise nisam dovoljan   :'(

zemunboy

Citat: UFF poslato 18 Jul, 2012, 13:34
njih koristim samo kad tucam dva celava bajkera
jedan iz zemuna a jedan sa petlovog brda

kazu da im ja vise nisam dovoljan   :'(
Pa kad si gej i voles dva komada in da pedu :P :P :P :P

PS: od kad se Easy šiša na 0 ???

ЯЭВОЛУТИОН

@UFF
Zar ti nisu objasnili da se ne kacis sa majstorima....pre ili kasnije legnes na rudu......eto sad si se zajmio pod nepovoljnim uslovima
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

ma kakav bre zajam ja se ne zajmim nikad
jos ti pomazem da dilujes ove dezodoranse a ti meni tako ccc

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: revolution poslato 18 Jul, 2012, 18:03
@UFF
Zar ti nisu objasnili da se ne kacis sa majstorima....pre ili kasnije legnes na rudu......eto sad si se zajmio pod nepovoljnim uslovima

Citat: UFF poslato 18 Jul, 2012, 18:51
ma kakav bre zajam ja se ne zajmim nikad
jos ti pomazem da dilujes ove dezodoranse a ti meni tako ccc

samo da te podsetim da si se zajmio...pa kad budes trebao da vracas motor u MIO Standard...moraces dobro da se otvoris !!!!!!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

pogresio si ti nesto  [nono]

ako ne mogu da zaradim pre bi opljackao nego uzeo kredit

jer bolje da pljackam ja nego da pljackaju mene

ЯЭВОЛУТИОН

i dalje na zalihama sprej MOL za lanac....ajde bre ljudi, jos malo pa nestalo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Popsy

jel to pre nego oglasi budu po 10€ komad :D :D :D svrnuæu do tebe ovih dana za taj sprej i na èa¹icu razgovora :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Popsy poslato 25 Februar, 2013, 01:48
jel to pre nego oglasi budu po 10€ komad :D :D :D svrnuæu do tebe ovih dana za taj sprej i na èa¹icu razgovora :D
evo ja cu Popsy-ju da pokloni jedan sprejic.....da prska kljucnu kost da ne skripi :::::


i dalje po istoj ceni sprey MOL dynamic mali za putovanje....170 dinara..... ko pakla cigara...navali narode
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

sto me ne podseti danas da uzmem jos jedan :D

ЯЭВОЛУТИОН

i dalje po istoj ceni 170 dinara .............ko krece na put ovo je pravo resenje zauzima mesta ko pakla cigara ....a toliko i kosta......dovoljno za dva do tri mazanja....tako da za put do grcke i nazad ne treba veci......preuzimanje licno a saljem i brzom i sporom postom....mada je najeftinije licno....

http://www.mol.hu/moto/images/prod/moto_chain_o-x_100.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11