Glavni meni

Dorade i servis na BMW-u F650GS

Započeo djordjeadz, 21 Oktobar, 2011, 11:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

djordjeadz

Konacno stigli filteri i ulje za njega samo se jos ceka par delova i pocinje sredjivanje a bice i nekih slika....

djordjeadz

Ovako je izgledao.Pre nego sto sam ga uzeo!

djordjeadz

Ovo su delovi i ulja koja su pristigla za njegov serivs! Uzeto sve kod ovlascenog prodavca BMW-a u Cacku!

djordjeadz


djordjeadz


Bori¹a

Samo cackas nesto, ne vozis se ni malo, nikad te ne vidim u gradu
A tek da me provozas, ili da das meni koji krug... ;D ;D

YOman

Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

ЯЭВОЛУТИОН

a i ovlaceni serviser mu poslao castrol Magnatec, a trebao je bmw ulje...ne moze u njega svako....a i nije dakar
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

YOman

Pa posto mi se cini da nije Dakar...onda bi moglo i Castrol Magnatec. Zajebano bi bilo da je suprotno....  [neampojma]
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

Bori¹a


djordjeadz

Ne BMW nema ovlascenog servisera BMW ovih motora u Cacku ali svi delovi mogu da se poruce do najstinije podloske za sraf. Ulje nije kupljeno u bmw servisu , ali su mi nudili njihovo neko BMW Power 15w40 polusinteticko bilo je nesto oko 900 dinara. Pa sam Castrol Magnatec 5w40 Full Synthetic uzeo u ap sportu u Cacku kao i sredstvo za ciscenje motora i dizni. Za Castrol Magnatec sam se raspitao i rekli su mi je da je ulje odlicno. A da u vezi toga dal je dakar ili nije ja sam njegove carinske papire dobio sa natpisom BMW F650GS DAKAR. Ja sad bas i neprimecujem neku razliku izmedju dakara i obicnog osim nalepnica , a i nisam valjda lud da prodjem skuplje na carini.

ЯЭВОЛУТИОН

jedino sto je BMW napisao u manualu da nikako ne sme da se koristi sintetika u njihovim motorciklima tipa f650, ali verovatno
oni pojma nemaju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

djordjeadz

Aj mi onda reci sto nesme da se koristi sintetika . I koje ulje bi ti koristio naprimer.Takodje su mi rekli da ako zustrije vozis da bi mogla da se sipa sintetika.

goranvojska


djordjeadz


goranvojska

..........pa jos je rano da se kiti jelka.

Bori¹a

Moras da dodjes jednom, da ne dolazim ja kod tebe ;D
Sredi to i jaknicu i da dodjes u skolu sa tim ;)

djordjeadz

nzm dal je rano ali uvece ekstra izgleda i sija dobro. Borko ja sam tebi lepo reko da ja nemam dozvolu i nemogu da dodjem ni do Mrcajevaca kako treba a kamoli do Cacka, A da mogu samo da te provozam , jer nikome ne dajem motor da vozi niti uzimam tudjeg!!!!

djordjeadz

Ovu masinu tebi Borko da uzme a ne te kroseve !!!!! Jel znas decka sto vozi ovaj motor!!!

UFF

Citat: djordjeadz poslato 21 Oktobar, 2011, 21:35
A da u vezi toga dal je dakar ili nije ja sam njegove carinske papire dobio sa natpisom BMW F650GS DAKAR. Ja sad bas i neprimecujem neku razliku izmedju dakara i obicnog osim nalepnica , a i nisam valjda lud da prodjem skuplje na carini.

A jel si pokusao da izguglas oba i vidis na papiru u cemu je razlika pa na primer premeris prednju felnu i viljusku?