Glavni meni

Manijaci Juniori

Započeo Kengur, 21 Oktobar, 2011, 01:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

bravo borro [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]
eh da su meni ovako nesto poklonoli kad sam bio mali  :'(

bora63

#21
Citat: mkt poslato 22 Oktobar, 2011, 23:32
bravo borro [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]
eh da su meni ovako nesto poklonoli kad sam bio mali  :'(
Znam :( nisi jedini koji je to pomislio i izjavio ali ajd sad....druga su vremena valjda .......
Motorcic sam joj uzeo u februaru i sve do maja je gurala sama motorcic ili trazila da je guramo :(  [ljutko] .Cim se Motor upali nogice su radile punom parom i pravac bezbedno rastojanje.... :(  [neslusam]  Plasilo se dete buke jer eto,"ausupuh" otvoren do bola a cuo se za sve pare.......  [veryangry]
Na moju veliku tugu a i muku jer sta cu,uzmem i pocnem da doradjujem auspuh i uz svu volju i preskromno znanje uspem nekako da decibelcice prepolovim i malo pomalo oslobodim mezimicu  [thumb_up]. Prilazilo dete i samo,polako zavrtalo rucicu gasa,sad se vec i smeskala  :P ali prva samostalna voznja pala tek negde u maju  [yahoo]. E taj mesec nisam mogao da se napravim mesavine  [nono] Dete jednostavno nije htelo da sidje sa motorcica ......  [yoahoo]  [dancing]  [yahoo]
E onda iznenada ni sam neznam sto i kako  [neampojma] jednostavno nesto se desilo i ni blizu motorica. [stop] Nije pala! Nije je nista uplasilo,bar kolko znam..... ali jednostavno  [stop] !
Hoce da se samnom vozi na "velikom" motoru! Hoce da sedne ispred mene i da "ona" vozi sa svojim malim rucicanma ali da sedne na svoj "brzinac" jedino uz tesku ucenu sa moje strane ..... [glavazid]. Prelepo mi je bilo voziti se s njom jedno pored drugog ali avaj,sta se u toj maloj glavi desilo neznam [sutirakamen]. Sve se nadam da ce se ta blokada izgubiti iznenada kao sto je i dosla ali evo,oktombar je vec uveliko a na motoricu prasine s prsta...... :(

davidoff

Citat: ljilja-pei poslato 21 Oktobar, 2011, 13:07
A ovo je tetkino zlato :)


Na mojoj Hornjavi... :D :D..svaka cast.... [thumb_up]
We won't forget you Marco....


AndreyRR

Prerasla je motorce,a ne zna kako da ti to
saopsti,ja sam sestrinog vozio na boldorci
kad je sisao nije mogao da dodje do vazduha i reci
od uzbudjenja samo kez preko celog lica. ;D ;D ;D

bora63

Citat: AndreyRR poslato 23 Oktobar, 2011, 10:29
Prerasla je motorce,a ne zna kako da ti to
saopsti,ja sam sestrinog vozio na boldorci
kad je sisao nije mogao da dodje do vazduha i reci
od uzbudjenja samo kez preko celog lica. ;D ;D ;D
???? Mislis? Ako je tako onda nemam reci! Pa tek je metar dana vozikala i prerasla ? Neverujem....... 
Mada ruku na srce kad sidjemo sa Pegasa isto je kez,kad dodjem u skolu po nju prvo pita sa cim sam dosao i ako nisam motorom tu je vec kiseli izraz lica.....
Nemam reci! Nisam tako razmisljao.....

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bora63 poslato 23 Oktobar, 2011, 13:49
Citat: AndreyRR poslato 23 Oktobar, 2011, 10:29
Prerasla je motorce,a ne zna kako da ti to
saopsti,ja sam sestrinog vozio na boldorci
kad je sisao nije mogao da dodje do vazduha i reci
od uzbudjenja samo kez preko celog lica. ;D ;D ;D
???? Mislis? Ako je tako onda nemam reci! Pa tek je metar dana vozikala i prerasla ? Neverujem....... 
Mada ruku na srce kad sidjemo sa Pegasa isto je kez,kad dodjem u skolu po nju prvo pita sa cim sam dosao i ako nisam motorom tu je vec kiseli izraz lica.....
Nemam reci! Nisam tako razmisljao.....
Rodjena suvozacica....uobicajeno za zene...prvo se obraduju poklonu, a onda pocnu da izvoljevaju....pokloni joj sledece godine kacigu u roze boji...vratice se motoricu...onda rukavice i jaknu, pa cizmice....ako si mislo da se izvuces samo na motorce...ne poznajes zene.

p.s.
Ja mojoj zeni nista ne kupujem i isto kenja kao kad sam joj kupovao...a meni vise para u dzepu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

YoYa


bora63

Citat: revolution poslato 23 Oktobar, 2011, 16:22
Citat: bora63 poslato 23 Oktobar, 2011, 13:49
Citat: AndreyRR poslato 23 Oktobar, 2011, 10:29
Prerasla je motorce,a ne zna kako da ti to
saopsti,ja sam sestrinog vozio na boldorci
kad je sisao nije mogao da dodje do vazduha i reci
od uzbudjenja samo kez preko celog lica. ;D ;D ;D
???? Mislis? Ako je tako onda nemam reci! Pa tek je metar dana vozikala i prerasla ? Neverujem....... 
Mada ruku na srce kad sidjemo sa Pegasa isto je kez,kad dodjem u skolu po nju prvo pita sa cim sam dosao i ako nisam motorom tu je vec kiseli izraz lica.....
Nemam reci! Nisam tako razmisljao.....
Rodjena suvozacica....uobicajeno za zene...prvo se obraduju poklonu, a onda pocnu da izvoljevaju....pokloni joj sledece godine kacigu u roze boji...vratice se motoricu...onda rukavice i jaknu, pa cizmice....ako si mislo da se izvuces samo na motorce...ne poznajes zene.

p.s.
Ja mojoj zeni nista ne kupujem i isto kenja kao kad sam joj kupovao...a meni vise para u dzepu

Xexexexe Ma nisam mislio samo sa motorcicemda,otkud?
Pa skoro da ga je prerasla a to za "roze kacigu" ima smisla samo sto sam misljenja da bi uz kacigu skoro mogalo da se r se izvucemazmislja i o nekom skutercicu ;) .....
Sta da radim kad je dete krupno na tatu ;)
P S
Samo,"roze kacigu" pre bi trbalo zmeniti "plavom" :). Pored autica,pistoljcica i ostalih "muskih" obelezja voli dete i plavu boju . Valjda uticaj starije brace ...... :(

ninja66


mrle

malo vozi, malo pije, na tatu :)

Charuga

Najsladji su kad su mali....moj usao u 24-tu godinu...  [bejzbolka]


gixxer


mrle

ne vide se ove iz prethodnog mog posta  [neampojma]

gane


MILJAN

9 godina 1.62 m, obuæa 41, masa 55 kg..moj sin David....
Cave ab homine unius libri

gane

#35
  [hello] [hello] [hello] [hello] [hello] [hello]

UFF


MILJAN

Cave ab homine unius libri

Davor

A evo i mog malog mrava u prevoznim sredstvima. Od malih nogu pokazujemo afinitete za buduce manijacenje

[attachment deleted by admin]
Kupi mi majko fen, da zalizem kosu i postanem njen

gixxer