Glavni meni

Vojna i takticka oprema

Započeo SrpskiDzedaj011, 19 Oktobar, 2011, 17:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Che


penzos

od èizama-patika od sada sam odluèio: http://www.lowaboots.com/  fantazija, a i nepoderive.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

SrpskiDzedaj011

Citat: Che poslato 22 Februar, 2015, 23:10
Gde na Zrenjanincu?

Ulica: Zrenjaninski put 94, Beograd, Srbija
Tel: +381 63 326 326
E-mail: [email protected]
Radno vreme:
Radnim danima: od 9h do 20h
Subotom: od 9h do 16h
Koordinate: 44.85689,20.482723
Lat: 44° 51′ 24.8034″
Long: 20° 28′ 57.8028″

http://www.mmoc.rs/
I have to return some video tapes....

eclipse4

da ne otvaram novu temu...jel ima negde kod nas gde mogu da kupim majice i dukserice "VENUM" ? (i ostala oprema)

....ja sam duuuuugo trenirao aikido ali vidim da klinac ima volju da trenira nesto ozbiljnije od toga :) a i tata bi kupio hehehe

TEEfqd

nema kod nas venum opreme, naruci sa neta. ja sam npr ceo beograd pretrazio za stitnike za usi za grepling i nisam nasao, na kraju narucio, stiglo regularno.
rukavice i ostala oprema takodje, izbor se svodi na do 3 modela u radnjama u bgu. ne isplati se ni ici do radnje, samo ebay

eclipse4

#845
ma ne bih ni isao daleko mi je :)

znaci mrka kapa....opet bosanci i hrvati i ovde prednjace e jebem ti vise ovo....

lord_oblivion

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 23 Februar, 2015, 17:12
Citat: Che poslato 22 Februar, 2015, 23:10
Gde na Zrenjanincu?

Ulica: Zrenjaninski put 94, Beograd, Srbija
Tel: +381 63 326 326
E-mail: [email protected]
Radno vreme:
Radnim danima: od 9h do 20h
Subotom: od 9h do 16h
Koordinate: 44.85689,20.482723
Lat: 44° 51′ 24.8034″
Long: 20° 28′ 57.8028″

http://www.mmoc.rs/
Tu ja kupio brdo stvari, od sitnica za kampovanje, preko gaæa i èarapa do Gore-Tex odeæe za svaki dan na motoru.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Odlièni su, ogroman lokal, imaju koje¹ta, kapiram da bih i 1500e potro¹io tamo bez da ¹tucnem :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

Suspendovan mi nalog na ebay a u zivotu ga nisam koristio?

TEEfqd

Citat: eclipse4 poslato 12 Maj, 2016, 14:56
Suspendovan mi nalog na ebay a u zivotu ga nisam koristio?

napravi novi.
a ako si tek napravio taj nalog a nece onda je verovatno do neke vrste verifikacije.

Bojan

Ako pricamo o vojnickoj opremi u sluzbi voznje motora ja mogu da dam preporuku za British army boots. Garantovano dobre uglavnom ne pustaju vodu a najbolje su posle par godina kad postaju udobne kao carape. Moje jedino nisu mogle da prezive rebraste nozice od Aprilije Dorsoduro.
Od bas bajkerskih cipela preporucujem TCX Jupiter GTX Evo Gore-Tex i TCX Jupiter GTX Gore-Tex nikad nisu pustile ni kapljicu evo 5 godina.
Iskustvo je  iz Britanske  klime.

Lazic

To je ozbiljna klima... ;D

DebeliZmaj

eto u toj radnji za 35e ima
vojna vreca nasa za spavanje
josh uzmete i onu suvu torbu ...
i teraj :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

K0le

Baèena 3 soma dinara, po va¹arima i sl ista ta vreæa ko¹ta soma- soma i po kod ljudi koji preprodaju opremu VS. Za opremu na¹e vojske najbolje otiæi na vojne otpade, svaki ima prodavnicu nove robe (i oèuvane polovne) a cifre su bagatela.

SrpskiDzedaj011

Citat: Bojan poslato 12 Maj, 2016, 16:05
Ako pricamo o vojnickoj opremi u sluzbi voznje motora ja mogu da dam preporuku za British army boots. Garantovano dobre uglavnom ne pustaju vodu a najbolje su posle par godina kad postaju udobne kao carape. Moje jedino nisu mogle da prezive rebraste nozice od Aprilije Dorsoduro.
Od bas bajkerskih cipela preporucujem TCX Jupiter GTX Evo Gore-Tex i TCX Jupiter GTX Gore-Tex nikad nisu pustile ni kapljicu evo 5 godina.
Iskustvo je  iz Britanske  klime.
Тешко је набавити прави British army.... али да, сасвим задовољавајућа теренска чизма ако се пертле замене падобранским канапом.
I have to return some video tapes....

DebeliZmaj

kod britanskih uniformi mi se svidja
sto nisu lako zapaljive :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SrpskiDzedaj011

Oсим ако ниси ироничан, DPM је рипстоп, најлон, то изгори за секунд....?!  [neampojma]
I have to return some video tapes....

DebeliZmaj

naravno da sam satirican ...:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

Citat: redshadow poslato 12 Maj, 2016, 15:05
Citat: eclipse4 poslato 12 Maj, 2016, 14:56
Suspendovan mi nalog na ebay a u zivotu ga nisam koristio?

napravi novi.
a ako si tek napravio taj nalog a nece onda je verovatno do neke vrste verifikacije.

imam ga godinama ali ga bas nikad nisam koristio......
ako cu da otvorim drugi verovatno moram i novi mail....ovaj ostaje zarobljen kod njih....mada,nisam ni stigao da se pozabavim sa time a moracu.

lord_oblivion

Citat: K0le poslato 12 Maj, 2016, 18:57
Baèena 3 soma dinara, po va¹arima i sl ista ta vreæa ko¹ta soma- soma i po kod ljudi koji preprodaju opremu VS. Za opremu na¹e vojske najbolje otiæi na vojne otpade, svaki ima prodavnicu nove robe (i oèuvane polovne) a cifre su bagatela.
Na vojne otpade ¹to stigne plane za pola prepodneva, dok preprodavci po dojavi doteraju kamione i potovare. Treba postati deo inventara da bi se na¹lo ne¹to ¹to vredi.
3 crvene je èista pljaèka, èak i kod preprodavaca je max 2000, nekori¹æena, sa podlogom. Na KP èesto mo¾e da se naðe i za manje od 1500.

Btw, dok nisam kupio civilnu sintetièku vreæu kleo sam se u JNA varijantu. A onda je postala duplo te¾a, duplo kabastija i duplo hladnija za iste pare  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.