Glavni meni

Vojna i takticka oprema

Započeo SrpskiDzedaj011, 19 Oktobar, 2011, 17:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: UFF poslato 19 Mart, 2012, 01:46
i moja htela da otpadne pa sam je osigurao izolir trakom
Svi smo u prekr¹aju-ako nas uhvate :D
Cave ab homine unius libri

SrpskiDzedaj011

Морамо чувати своје ствари! И добро их осигурати!
Јер.... Ако ми не чувамо своје ствари ни Полиција нам ту не може помоћи....
И свакако није све у репресији! "Они" су ту да помогну!  [thumb_up]
I have to return some video tapes....

SrpskiDzedaj011

Citat: MILJAN poslato 19 Mart, 2012, 01:41
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 19 Mart, 2012, 01:29
....испод репа.... Него се не види добро из овог угла....  [zvizdi]
meni otpala sluèajno...  [zvizdi] [zvizdi]  (slikah upravo)



(Powered by frubar.net)


Па дешава се.... :)
I have to return some video tapes....

MILJAN

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 19 Mart, 2012, 01:59
Citat: MILJAN poslato 19 Mart, 2012, 01:41
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 19 Mart, 2012, 01:29
....испод репа.... Него се не види добро из овог угла....  [zvizdi]
meni otpala sluèajno...  [zvizdi] [zvizdi]  (slikah upravo)



(Powered by frubar.net)


Па дешава се.... :)
ma be¾i...kakav sam maler, uz put negde sam izgubio i saobraæajnu...   [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]
Cave ab homine unius libri

SrpskiDzedaj011

Па.... Ето! И то се дешава.... Сви смо мало расејани у ово доба године....


У најкраћем року и без одлагања отићи по нову....  :)
I have to return some video tapes....

MILJAN

Èim mi legne 220 eu. [veryangry] Javljaju da æe nam svima smanjivati plate ove godine pa eto.... Reèe Tadiæ...Smanjenje plata u javnom sektoru.. [doh] Umesto da otpuste vi¹kove u javnom sektoru oni smanju plate..  [facepalm]
Cave ab homine unius libri

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Plazma Keks

ovde mozete kupiti daleko jeftiniju obucu koja ce mozda i duze trajati... u radnim cipelama sam bar 8 sati dnevno i setam se kroz blato, mast, ulje, prasinu, vodu, sneg, gradjevine, gazim po celicnim opiljicma itd...
http://www.albo.biz/

SrpskiDzedaj011

Има занимљивих ствари.... Наравно велика разлика између радне у тактичке опреме....

Овај модел рукавица поседујем већ две године и одличне су.... Препоручујем.

I have to return some video tapes....

Plazma Keks

kad menjam radne cipele, uglavnom ih menjam jer sam im djon izgulio... sve ostalo je u top stanju.. traju po 2 godine

UFF

5.11 Tactical HRT Urban  porucio za hladno i sneg

UFF


Bori¹a

ova cizma gore deluje lepo, ali nekako dugacka kao skija
ja sam prosle godine gledao likove sto uzimaju najk i CAT cokule po 12-15k
ja odem u WURTH i preko racuna platim bez pdv-a oko 3500 ;D
a do jaja su, malo je hladno nogama u njima jer sam ih nosio po snegu ali jbg, nesto moram da trpim
omanjale su mi ove godine uzimam opet

e da, UFFe posto su ove duboke sto si ti narucio?

UFF

kod nas su 200e i naravno da ih nisam ovde kupio
http://www.pampero.rs/ser/511-cizme.html

e i procitaj temu od pocetka pre nego sto nalupas gluposti o nekim radnim cokulama i skijama
evo ti konkretno info za njih
http://www.511tactical.com/All-Products/Footwear/8-Boots/HRT-Urban-Boot.html



SympatexŸ waterproof-breathable membrane
Bloodborne pathogen resistant
Full grain leather and 1200D nylon upper
Antibacterial and moisture-wicking lining
ArmortexŸ heel
Tactical stcky-rubber toe
Shock Mitigation SystemŸ
Oil and slip resistant, quiet outsole
Open cell foam cushioning
Cushioning insole foam
Dual density PolyouŸ cushioning
HypertextŸ lasting board
Non metallic Shank
Injection molded Phylon midsole
Semi-rigid heel and toe reinforcement
Available in wide widths
The 5.11 HRT Urban Boots is the LE choice for urban tactical duties. The USA full-grain leather and 1200D nylon upper is comfortable and durable. These urban boots come with a SympatexŸ waterproof-breathable membrane and an antibacterial and moisture-wicking lining which will keep your feet comfortable and dry. You’ll also be protected from the hidden dangers of bloodborne pathogens. Designed to be fast, lightweight and responsive, the HRT Urban Boots incorporates cutting-edge design features, traditional construction processes for proven durability and a great value. The tactical sticky-rubber toe gives you extra traction when climbing. Every urban boots in our line includes our trademark Shock Mitigation SystemŸ which combines construction components to offer you the ultimate in support for high impact activity. The 5.11 Shock Mitigation SystemŸ is lightweight with superior compression and rebound resulting in comfort, stability and optimal SPEED.

Functionality
The HRT Urban Boots is designed for true tactical operations. The tactical sticky-rubber toe gives the urban boots a neat clean and professional look but provides you with the traction you need in any environment. You can wear these urban boots right out of the box with no break in period. You’ll feel like you are wearing running shoes because we designed these urban boots to be fast. The oil and slip resistant, quiet outsole allows you to move quietly in any tactical situation, even on wet surfaces.

Quality
The HRT Urban Boot is guaranteed against defects in workmanship and materials so you can count on these urban boots performing as well as you do. Designed by tactical operators for tactical operators, these urban boots will meet your needs in the most difficult environments.

Hardware
The hardware on the HRT Urban Boot is built to last. Our shoelaces are anti-static, anti-snag, have plasteel lace tips, and are extra tough. The eyelets of the urban boots hold tight and will perform no matter what the work conditions. The oil and slip resistant, quiet outsole is durable and functional, allowing you to move with stealth and confidence in any situation.

Value
The HRT Urban Boot is an exceptional value for tactical operations. With features found in urban boots often twice the price, these urban boots will be your tactical operations footwear of choice as soon as you put them to use.

Bori¹a

ja se ne razumem u te vojne takticke trt mrt ja gledam sta je bolje za zimu, ja necu da budem rambo ja bih da mi zimi bude toplo nogama za neku pristojnu cifru :D

UFF

koji ces onda qrac u ovoj temi?

SrpskiDzedaj011

Citat: Borisa Motorisa poslato 10 Septembar, 2012, 01:38
ova cizma gore deluje lepo, ali nekako dugacka kao skija
ja sam prosle godine gledao likove sto uzimaju najk i CAT cokule po 12-15k
ja odem u WURTH i preko racuna platim bez pdv-a oko 3500 ;D
a do jaja su, malo je hladno nogama u njima jer sam ih nosio po snegu ali jbg, nesto moram da trpim
omanjale su mi ove godine uzimam opet

Зима, зима - е па шта је! Ако је зима није лав.... Зима, зима - па нека је! Не боји се ко је здрав....

Одрасти. Мани се метеро фазона и купуј обућу која ти прија....
Боже здравља да одеш у војску и научиш стару добру "Чизма главу чува"....

А 20 000 за чизму имам.... Али 15 000 за најкице немам. Ако ме разумеш....
I have to return some video tapes....

Bori¹a

pa nemam ni ja 15k za najk
nema veze, ja sam dosao u ovu temu u nadi da cu naci nesto povoljno za zimu i taj blatnjav i mokar period, al slaba vajda...

dzimika

za tebe je CAT ili thimberland, posto hoces nesto fensi :P

Bori¹a

necu nista fensi, naprotiv
treba mi nesto samo da mi bude toplo nogama - a to podrazumeva da voda ne ulazi unutra ;)