Glavni meni

Vojna i takticka oprema

Započeo SrpskiDzedaj011, 19 Oktobar, 2011, 17:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

markodjurovic

Danas sam prosao pored army shopa Vojske Srbije (na Studentskom Trgu) . Oni u ponudi imaju cipele marke rocky. Jel ima neko info kakve su. Na prvi pogled vidim da djon nije usiven za ostatak cipele, ali deluju robusno?

http://www.rockyboots.com/
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

SrpskiDzedaj011

Колико сам упознат "Rocky" прави добру опрему.... Поједини модели обуће јесу робуснији јер вероватно у питању наменска теренса чизма, због потребе веће и тврђе газне површине, суспензори за скочни зглоб итд.... У питању је америчка фирма из државе Охајо.

"Rocky" моделе осим у горе поменутој продавници "Одбрана" на Студентском тргу можете погледати и у продавници на Врачару, Цара Николаја 2. број 37.... Предходно је била на НБГДу, преко пута Арене.... "Тигар".... Ал мислим и да је продавница ловачке опреме "Арсенал" наручивао "Rocky" моделе.... Не знам шта је сада са тим.... Давно беше било када сам се интересовао за то....
I have to return some video tapes....

mikelandjelo

citao sam na mycity.military forumu da su dobre za sve pare. ljudi ih nose u sluzbi i civilno, i niko nije imao problema.

Boki

Po¹to Gaspar nije postovao svoje, evo ja pazario ove old school, mo¾da se nekom svide, ja kao i Gaspar - prezadovoljan

Od tactical, sviðaju mi se samo one desert, koje su kao i ove manje vi¹e za suvo vreme...

http://www.officeshoes.rs/model/cipele/cat/2685

Aj ako neko zna, gde imaju neke opu¹tene lone sa d¾epovima, nek javi... Ne moraju da su bajk

SrpskiDzedaj011

То је радничка чизма, нема везе са тактичком опремом....

За "опуштене" панталоне не бих знао шта да ти кажем....
I have to return some video tapes....

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Boki

Bravo Tarabiæu, vidi se da nije opu¹ten [rofl]

E na¹ao sam opu¹tene lone u Army shop-u, mo¾da odem kasnije da ih uzmem, imaju dosta zanimljivih stvari...

A crnci mentoli, dok sam ¾iveo u USA, uðu u bas ovako kao na slici, i onda svi moraju da im gledaju gaæe [glavazid]


easy

pa sta sad, oces da kazes da ide kaish na jordanke??

MILJAN

#209
Citat: Boki poslato 09 Novembar, 2011, 14:41
Bravo Tarabiæu, vidi se da nije opu¹ten [rofl]

E na¹ao sam opu¹tene lone u Army shop-u, mo¾da odem kasnije da ih uzmem, imaju dosta zanimljivih stvari...

A crnci mentoli, dok sam ¾iveo u USA, uðu u bas ovako kao na slici, i onda svi moraju da im gledaju gaæe [glavazid]


kao cigani su...samo da ne rade, kradu, pevaju i  igraju..a nekus tekkk....
Ja sam kupio pre 1 god u army shopu za oko 45 eu infantry i jo¹ nekoliko....    Ok su..
Cave ab homine unius libri

markodjurovic

Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

MILJAN

Citat: markodjurovic poslato 09 Novembar, 2011, 16:20
Ma sta su opustene pantalone ? :)
hehehhehe... ©iroke pantalone, ako sam ih dobro shvatio....
Cave ab homine unius libri

Boki

Tebra pa kako ne zna¹

Vidi ovako

AIR MAX i stegnut uèkur, pa suprotno od toga ;D

Pa kako se zovu pantalone sa d¾epovima sa strane [neampojma]

Taraba

Zovu se pantalone sa d¾epovima sa strane.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

markodjurovic

Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

mikelandjelo

zar nisu "PDzS"?(Pantalone sa Dzepovima sa Strane)
:D

SrpskiDzedaj011

Шта је било, било је.... Ми смо сад Европа! :р
I have to return some video tapes....

SrpskiDzedaj011

Е па овако иде ова сјајна причица....

Био једном један момак који увози свакакву војну и тактичку опрему.... А мени из тотално чудне сјајне причице западну у руке његови каталози опреме и ценовник.... За сада ништа нисам куповао од њега....

Уживајте.
https://rapidshare.com/files/3742590262/ARMY.rar
I have to return some video tapes....

UFF