Glavni meni

Obijen auto, ukraden radio

Započeo 3006, 18 Oktobar, 2011, 14:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aca-pn

Citat: despic poslato 23 Oktobar, 2011, 22:48
kakav ti je to auto sto se obija srafcigerom? :P
Mator, al' pouzdan i udoban pa se ne zalim na staros' :)

CADILLAC

Citat: Gaspar poslato 23 Oktobar, 2011, 23:04
Pa ja vam rekoh da su meni pokusali da obiju kucu ispred koje je bilo 3 automobila, jedan je bio u dvoristu i tri motora ispred kuce. U kuci je bilo nas 4, cula se muzika, radilo svetlo po celoj kuci.

Doslo je ono najgore vreme, lopovi se ne plase nicega.
...ne boj se ,poèeæe da se pla¹e ,èim jednog, dvoje uhvate vlasnici na delu, ®ESTOKO ih prebiju ¹tanglama, [bejzbolka] [prebicute] pa ih zakaèe za kuke na kolima, i tako ih provozaju po kraju , jedno sat-dva, naravno prethodno potpuno "raskomoæene"-skroz GOLE ! [djavo]
BMW BoxerClub Pancevo 666

bigbad86

Ne mora gole, bar mi motoristi znamo kako brzo asvalt odere odecu. Cisto sumnjam da lopovi nose gore tex ili kozu :D

stojkudin

Ja od kako imam auto nista iz njega nevadim, jakna je uvek na zadnjem sedistu ili kod prozora , muzika uvek tu gps tu, a i kada nosim nesto to mi ostaje u kolima dok sam na poslu..... nikada problema... gde god sam isao sve na mestu kako sam i ostavio  :D

a dok sam bio klinac caletu ispred kuce obili golfa keca i skroz ga ispreturali i pobacali alat po ulici, al nisu mogli da ga upale bio istrosen akumulator  [rofl]

Kada gledamo sa visine izgleda fluidno, mada je nasa mozdana psiha toliko apstraktna, tako da je suludo govoriti o simptomima njene monotone dijalektike....

despic

klasican divljak

Cubric

Citat: aca-pn poslato 23 Oktobar, 2011, 22:42
Pre par godina mi obili auto srafcigerom, iscupali radio i zvucnike i to sve ispred kuce drugara kod kog sam bio na slavi. Stalno je neko izlazio i ulazio u kucu, nije mi jasno kako su smeli u toj guzvi to da urade. Pozvao policiju, na tabli se lepo vide otisci, reko' sad ce da ga navataju preko otisaka, medjutim...
Dodje policija, kaze ne mogu da uzmu otiske, mogu samo sa stakla, ne sa glatke instrument table. Kaze mi policajac koga inace znam "nemoj da se nadas mnogo, jedino ako ga slucajno pronadjemo ili ako ih uhvate na delu, pa nadju radio u pretresu kuce". Kaze, mala vrednost i da takve stvari i ne traze.
Pa, rekoh, znaci ako sad ja nekom obijem auto i uzmem drugi radio, niko mi ne moze nista ? Kaze jedino ako te uhvate na delu.
I sto onda da ne kradu, boli ih uvo. Jedino sam imao srecu sto mi nikakvu stetu nisu napravili, cak je i brava mogla da se popravi.


To da mogu samo sa stakla da uzmu otiske lazu, kad su mi drpili Audija na NBG 2004. godine, pa mi ga onda "vratili", panduri su mi ceo auto posuli nekim govnima za skidanje otisaka, jedva sam ga ocistio. Po svim tapacirima, ruckama, po tabli. Nego nece da se cimaju za malu stetu, isto su mi rekli i devedesetih kad su mi ispred kuce izvadili radio iz auta.

Plocicu skidam samo da mi ne razbiju staklo zbog jebenog radija. A inace, poceli su nenormalno da obijaju kola, pa cak da bi uzeli prvu pomoc i rezervni tocak. Jednom tipu su razbili na novom Polu zadnje staklo i uzeli prvu pomoc. Prva pomoc 1700 dinara, a staklo 220 eura. Kosti bi mu polomio. [ljutko]
I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

Jefta

Mojoj sestri obise juga pre dva dana na dusanovcu. Uzeli prvu pomoc i sajlu za vucu. Ona se vise potresla nego sto vredi para sve to. STOKA LOPOVSKA.

Kengur

Ja se ne secam kad sam zadnji put zakljucao auto... Samo ako imam neke bitne dokumente... Mada i tad tesko, sjebane brave(sam sebi sam obijao auto :D ) tako da kad se zakljuca, tesko ko moze to da otkljuca... :D

14henry

Zar od svih tema ,ja ovde prvo da uletim :(
i ja sam imao iskustvo pokusaja obijanja za srpsku novu godinu ,ali lik nije iskusan pa nije ni usao :) u kola ,naravno obliznji matori narkoman ,koji je vec bio u zatvoru zbg pokusaja ubistva .Tako da nisam bas raspolozen da sa njime isterujem pravdu  [stop]