Glavni meni

Obijen auto, ukraden radio

Započeo 3006, 18 Oktobar, 2011, 14:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

despic

da vidim nekog da oce da mi olupa staklo i uzme radiJo...dao bi mu 30e da to ne uradi...
onda bi ga saceko iza coska i uz'o mu i pare i jaknu i patike...i nevinost ;)
klasican divljak

Bori¹a


despic

tisina tamo, nemoj i tebi da oduzmem ;)
klasican divljak

Bori¹a


rboban

Ride It Like You Stole It

UFF

Citat: despic poslato 19 Oktobar, 2011, 17:38
da vidim nekog da oce da mi olupa staklo i uzme radiJo...dao bi mu 30e da to ne uradi...
onda bi ga saceko iza coska i uz'o mu i pare i jaknu i patike...i nevinost ;)


[clapp]
[thumb_up]

3006

Citat: despic poslato 19 Oktobar, 2011, 22:51
tisina tamo, nemoj i tebi da oduzmem ;)
Nemoj, vidi¹ da se obeæao adminima  :D

zemunboy


Bori¹a

Citat: 3006 poslato 20 Oktobar, 2011, 11:51
Citat: despic poslato 19 Oktobar, 2011, 22:51
tisina tamo, nemoj i tebi da oduzmem ;)
Nemoj, vidi¹ da se obeæao adminima  :D

[policaja]  [bejzbolka]  [zena]  :'(  :'(  :'(  :'(

ProjectLord

Krenuo na posao, jutro, pre par meseci, vidim ljude na ulici ispred svojih kola cude se zasto nece da upale...
Bilans:
14 automobila obijeno i svima drpili akumulatore...

MILJAN

odo¹e na bubanj potok svi akumulatori...
Cave ab homine unius libri

UFF

 [rofl]

cekaj bre 14 automobila nije imalo ni alarme?
Ili je to neki profesionalni lopov akumulatora sa ozbiljnom opremom :)

A vala i neka mu ih zaradio ih je skoro pa posteno-znas li ti koja je to fizikalija da ukrades i odneses 14 komada?

3006

Sveèano kupljen drugi, novi kas, LG (evo mu ga qrac Soni). Fala majmunu ¹to mi je ostavio d¾ekove, nije pokidao kablove, pa sam ga uglavio za dva minuta i ¹ljaka. Zato mi je odneo plastiènu masku, pa sad tarlaha ko muda na vetru. I to moram da tra¾im, ebo mu ja mater.  >:(

ProjectLord

Citat: UFF poslato 21 Oktobar, 2011, 09:34
[rofl]

cekaj bre 14 automobila nije imalo ni alarme?
Ili je to neki profesionalni lopov akumulatora sa ozbiljnom opremom :)

A vala i neka mu ih zaradio ih je skoro pa posteno-znas li ti koja je to fizikalija da ukrades i odneses 14 komada?

Yugici, Puntici i ostali krsevi...cenim da je dovoljna 'kakva metalna polugica za otvaranje haube.
A alarmi...ma daaaj..

Borko_motorko

Na mom parkingu, blok 28, stambeni parking u poslednje dve nedelje obijeno je 9 automobila! Meni su iz Logana ukrali rezervni tocak, komsiji iz puntica radio i naravno gorivo, komsiji iz pola prvu pomoc s tim da je on najgore prosao jer su mu razbili kompletnu soferku pa mora da iskesira 220 eura, drugom komsiji na ksari maznuli katalizator i tako redom.....
U policiji su mi rekli da su to najverovatnije cigani iz divljeg naselja, navadili su se na obijanje kola nenormalno u poslednje vreme a nema ko ni da ih zaustavi zbog tzv. pozitivne diskriminacije. I kad ih uhvate, puste ih. A ako ih ne daj boze vi uhvatite i prebijete sledi vam zatvor naravno! Da poludis!
Sa budalama se ne vredi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dokusure iskustvom!

Borko_motorko

A i ove akumulatore drpisu cigani da se razumemo!
Sa budalama se ne vredi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dokusure iskustvom!

UFF

Citat: Borko_motorko poslato 23 Oktobar, 2011, 11:56
drugom komsiji na ksari maznuli katalizator i tako redom.....


:o

uklrali auto, oterali ga u asuspuh servis, odsekli katalizator, zavarili cev i vratili ga i parkirali na mesto?
kako drugacije?

aca-pn

Pre par godina mi obili auto srafcigerom, iscupali radio i zvucnike i to sve ispred kuce drugara kod kog sam bio na slavi. Stalno je neko izlazio i ulazio u kucu, nije mi jasno kako su smeli u toj guzvi to da urade. Pozvao policiju, na tabli se lepo vide otisci, reko' sad ce da ga navataju preko otisaka, medjutim...
Dodje policija, kaze ne mogu da uzmu otiske, mogu samo sa stakla, ne sa glatke instrument table. Kaze mi policajac koga inace znam "nemoj da se nadas mnogo, jedino ako ga slucajno pronadjemo ili ako ih uhvate na delu, pa nadju radio u pretresu kuce". Kaze, mala vrednost i da takve stvari i ne traze.
Pa, rekoh, znaci ako sad ja nekom obijem auto i uzmem drugi radio, niko mi ne moze nista ? Kaze jedino ako te uhvate na delu.
I sto onda da ne kradu, boli ih uvo. Jedino sam imao srecu sto mi nikakvu stetu nisu napravili, cak je i brava mogla da se popravi.

despic

kakav ti je to auto sto se obija srafcigerom? :P
klasican divljak

Gašpar

Pa ja vam rekoh da su meni pokusali da obiju kucu ispred koje je bilo 3 automobila, jedan je bio u dvoristu i tri motora ispred kuce. U kuci je bilo nas 4, cula se muzika, radilo svetlo po celoj kuci.

Doslo je ono najgore vreme, lopovi se ne plase nicega.