Glavni meni

Neverovatno !!!!!

Započeo PECA BMW, 18 Oktobar, 2011, 00:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

©okantni snimak: Dete prega¾eno TRI puta, ljudi samo prolaze

Na ¹okantnom video snimku sa bezbednosne kamere vidi se kako dvogodi¹nju devojèicu dva puta gazi kombi, jednom joj kamion prelazi preko nogu, a u meðuvremenu je ignori¹u prolaznici.

Snimak ljudske nehumanosti i nemara podstakao je bes u Kini nakon ¹to je postavljen na internet. Nesreæa se dogodila 13. oktobra u Fo¹anu u pokrajini Guandong. Prvo je kombi udario dete koje mu je i¹lo u susret. Devojèica je pala pod kombi koji je stao i vratio se unazad, ponovo gazeæi preko nje. Nejasno je da li vozaè nije osetio da je pregazio ne¹to vozilom ili nije mario. On je potom oti¹ao, a dete je ostalo da krvari na ulici.


Èak 18 ljudi pro¹lo je pe¹ke ili se provezlo pored te¹ko povreðene devojèice, a da se nisu ni osvrnuli.

Potom je do¹ao kamion koji je pre¹ao preko nogu deteta. Na kraju se pojavila jedna ¾ena – 19. osoba na mestu nesreæe – i odvukla devojèicu sa sredine ulice, nakon èega se pojavila majka deteta.

Devojèica, nazvana na internetu Jue Juem, je trenutno u bolnici, u komi. Kineski mediji prenose da su lekari saop¹tili da je u vegetativnom stanju i da bi mogla da umre svaki trenutak.

Policija je uhapsila oba vozaèa koja su pregazila dete, a korisnici interneta okomili su se na nehumanost prolaznika na mestu nesreæe. Jedan od njih je na svom blogu ovaj dogaðaj nazvao “sramotom kineskog naroda”.

Mnogi ljudi u Kini izgleda da oklevaju da pomognu onima u nevolji, zbog straha da æe biti okrivljeni za nesreæu, prenose mediji. “Dobri Samariæani” na kraju èesto zavr¹e plaæajuæi velike sudske od¹tete onima kojima su pomogli.


UPOZORENJE: SNIMAK NA DNU JE ©OKANTAN I NIJE PREPORUÈLJIV MALOLETNIM I OSOBAMA SA SLABIJIM SRCEM:


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dwhVUL-H46M#!
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mkt

ovo je strasno  da cak i nemam neki komentar da postavim
tuga

AndreyRR

Jadno dete,roditelji su kreteni sto su je ostavili samu na ulici
:o :o [unistenje]

ProjectLord

Meni ovo deluje da je "fake" snimak...

Lazic

nije "fake"...
Ovo nije do Kineza, celo covecanstvo je otislo u qurac, i treba da nas omlati neki asteroid k`o dinosauruse, kad vec nismo bili dovoljno kulturni da se istrebimo sami atomskim bombama... JEBOTE...
Imam stomak za sve i svasta, ali ovo je znak da smo zreli za brisanje, dosta smo usrali ovaj deo kosmosa......

UFF

Pa ili je fake ili je tamo skroz ok i nekaznjivo da nekog zgazis
Prvi vozac kao nije video nju kako stoji na sred ulice??
ma vazi

a drugi i ide i namerno joj prelazi preko nogu jos covek dao i migavac da vide ostali da namerava da je zgazi

pri tom oba vozaca idu 30 km/h

velika brzina u picku materinu pa nisu stigli da vide da li nekog ima na ulici

Lazic

ljudskom umu je lakse da tu scenu proglasi za namestaljku, nego da prihvati da je to moguce... Brate, moj jeste moguce i desava se sirom planete, stalno od kako je sveta, ali kurcobolja ljudi je ono sto tera na razmisljanje o atomskim bombama... Jedno je pevati da te boli q(bob geldof), a drugo proci ulicom dok dete umire...

SSZGO

ovo nije fake snimak...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Pa zasto su onda oba vozaca NAMERNO zgazili dete?

Aj nek mi neko kaze da je nisu videli

Zverka

sve koji su  mirno prosli  bi  STRELJALA  ili jos bolje
svakoga na VESALA

ovo je strasno
koja stoka
Never ride faster than your angel can fly

:D

velja

Ja necu ni da gledam. Dosta mi je sta sam procitao.

AndreyRR

Citat: Lazic poslato 18 Oktobar, 2011, 01:50
nije "fake"...
Ovo nije do Kineza, celo covecanstvo je otislo u qurac, i treba da nas omlati neki asteroid k`o dinosauruse, kad vec nismo bili dovoljno kulturni da se istrebimo sami atomskim bombama... JEBOTE...
Imam stomak za sve i svasta, ali ovo je znak da smo zreli za brisanje, dosta smo usrali ovaj deo kosmosa......
I ja to stalno pricam.......

vlada_dee

Ne znam...na 2:53 mi se cini kao da ova zena mnogo neprirodno trgne rukom, kao da je greska u obradi videa...

mkt


Major

Citat: Lazic poslato 18 Oktobar, 2011, 03:33
ljudskom umu je lakse da tu scenu proglasi za namestaljku, nego da prihvati da je to moguce... Brate, moj jeste moguce i desava se sirom planete, stalno od kako je sveta, ali kurcobolja ljudi je ono sto tera na razmisljanje o atomskim bombama... Jedno je pevati da te boli q(bob geldof), a drugo proci ulicom dok dete umire...

Tacno tako!
Ovo je stvarno strasno!!!

gane

i njih treba pregaziti kamionom!!!!!!