Glavni meni

Restaurirani klasièni motocikli

Započeo Gašpar, 17 Oktobar, 2011, 18:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar


Gašpar

Evo jedan za celavog freza majstora, i to je to za danas  :D

ЯЭВОЛУТИОН

Jel moze neko da zamoli Gaspara da ne kaci slike modifiovanih motora u restaurirane.....ja to ne umem na fin nacin.
p.s.
Gaso ne postoji fabricki Triton......To je agregat Trumpha Bonija strpan u fetherbead ram Nortona...obicno od ES2......a i ovaj Aermacchi nije restauriran vec modifikovan u caffe racera....ili se ne razumes u tematiku ili si okacio slike  i komentare u afektu, pa nisi ni obratio paznju na naslov teme....RESTAURIRANI KLASICNI MOTORCIKLI.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Kacio sam malo ovamo, malo onamo, u zaletu uletelo svasta svuda ;D

Za Tritona znam sta je, ali mu je po meni mesto ove, ali dobro, imamo dobrog moderatora koji ce da sredi sve to  :D

AndreyRR

Citat: revolution poslato 09 Maj, 2012, 19:16
Jel moze neko da zamoli Gaspara da ne kaci slike modifiovanih motora u restaurirane.....ja to ne umem na fin nacin.
p.s.
Gaso ne postoji fabricki Triton......To je agregat Trumpha Bonija strpan u fetherbead ram Nortona...obicno od ES2......a i ovaj Aermacchi nije restauriran vec modifikovan u caffe racera....ili se ne razumes u tematiku ili si okacio slike  i komentare u afektu, pa nisi ni obratio paznju na naslov teme....RESTAURIRANI KLASICNI MOTORCIKLI.

sta zna dete sta je 200 kila

nano


nano

Restauriran jeste, a sad je vec i klasican :D








Kengur


goranvojska


BOKYBOY








Au brate...Yamaha prelepo izgleda...bravo... [clapp] [clapp] [clapp]

BOKYBOY

Citat: baha poslato 24 Jun, 2012, 04:07
  [balavi] [balavi] [balavi]
Uh,vozio sam ovo ali u standardnoj varijanti...a ovo je perverzija odradjeno...e,to je motor a ne ovi plastikanci danas...

Error

Success is how high you bounce when you hit bottom.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya


ЯЭВОЛУТИОН

@zmiya
Neka bootchina ubacila neke slike sa svadbe ali neko obrisao...fuckin admin garant
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Vidim ja da je tebi svadba tj veselje u glave..